Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 480
· Najnowszy użytkownik: miloslawpiotrowski78

free counters

stat4u

Aktualności

Wystawa filatelistyczna "Polskie drogi do niepodległości"

Dodane przez Redakcja, Dnia: 24.09.2018, 16:56 Okręg Rzeszowski Wystawy
Okręg RzeszowskiOd 1 do 6 września 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Lesku czynna była niekonkursowa wystawa filatelistyczna "Polskie drogi do niepodległości". Organizatorami przedsięwzięcia były Koło PZF w Lesku oraz Koło PZF im. Wacława Boratyńskiego w Gostyniu, przy udziale Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie i Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku.

Kolejne spotkanie szkoleniowo - dyskusyjne w Rzeszowie

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 13.12.2017, 20:07 Okręg Rzeszowski Inne
Okręg RzeszowskiW minioną niedzielą, tj. 10 grudnia 2017 r. odbyło się w Rzeszowie czwarte w tym roku spotkanie szkoleniowo - dyskusyjne. Spotkanie zorganizowane przez lokalny OKS miało miejsce w siedzibie ZO w Rzeszowie. Omawiano tym razem zagadnienia związane z eksponatami jednoekranowymi na bazie regulaminu oraz eksponatu Kol. J. Batora.

Spotkanie szkoleniowe w Rzeszowie

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 13.03.2017, 16:22 Okręg Rzeszowski Inne
Okręg Rzeszowski12 marca 2017 r. w Domu Filatelisty w Rzeszowie odbyło się zapowiadane od pewnego czasu środowiskowe spotkanie szkoleniowe. Przybyło na nie około 20 osób, w tym Koledzy z Okręgu Tarnowskiego. Było to pierwsze w takiej formie spotkanie - skierowane do wszystkich zainteresowanych filatelistów.

Okręgowa Wystawa Filatelistyczna "25 lat Diecezji Rzeszowskiej"

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 19.02.2017, 21:24 Okręg Rzeszowski Wystawy
Okręg RzeszowskiW dniach od 11 do 19 czerwca 2017 r., w salach ekspozycyjnych Domu Filatelisty w Rzeszowie, odbędzie się Okręgowa Wystawa Filatelistyczna, zorganizowana z okazji 25.rocznicy powstania Diecezji Rzeszowskiej. Zgłoszenia do wystawy są przyjmowane do dnia 20 marca 2017 r.

Spotkania szkoleniowe w Rzeszowie

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 18.09.2016, 10:51 Okręg Rzeszowski Inne
Okręg RzeszowskiW nawiązaniu do wcześniejszej informacji o reaktywacji spotkań szkoleniowych w Rzeszowie informujemy, iż na posiedzeniu Zarządu Okręgu PZF w Rzeszowie ustalono, że pierwsze spotkanie konsultacyjne w tej sprawie odbędzie się w dniu 8 października 2016 r.

Reaktywacja spotkań szkoleniowych w Okręgu Rzeszowskim

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 30.08.2016, 22:22 Okręg Rzeszowski Inne
Okręg RzeszowskiZarząd Okręgu Rzeszowskiego pragnie wrócić do dobrej tradycji i przywrócić spotkania szkoleniowe w ramach OKS i Komisji Naukowo- Badawczej. Najbliższa dotychczas działająca w Krakowie przestała być aktywna. Przy okazji reaktywacji możliwa byłaby również drobna forma wymienna.

Zaproszenie do Wielopola Skrzyńskiego na wystawę filatelistyczną

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 09.05.2015, 00:04 Okręg Rzeszowski Wystawy
Okręg RzeszowskiWystawa filatelistyczna "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" od 9 maja 2015 r. będzie miała swoją kolejną odsłonę, tym razem w Wielopolu Skrzyńskim. Otwarcie wystawy zaplanowano na 9 maja na godz. 19:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim.

Poczta i filatelistyka w Przemyślu

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 02.02.2015, 21:41 Okręg Rzeszowski Piśmiennictwo
Poczta i filatelistyka w PrzemyśluW 2013 roku nakładem Zarządu Okręgu PZF w Rzeszowie Oddział PZF w Przemyślu została wydana monografia "Zarys historii poczty i filatelistyki przemyskiej" autorstwa Mikołaja Sawczaka. Jest to obszerne opracowanie liczące 590 stron formatu B6, w tym 16. kartkowa wkładka kolorowa. Publikacja składa się z czterech rozdziałów.

"Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych, kopertach pierwszego dnia obiegu i całostkach pocztowych"

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 08.08.2014, 00:42 Okręg Rzeszowski Piśmiennictwo
"Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych, kopertach pierwszego dnia obiegu i całostkach pocztowych"Publikacja książkowa "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych, kopertach pierwszego dnia obiegu i całostkach pocztowych". Publikacja wydana z okazji Wystawy Filatelistycznej "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" organizowanej...

Zgłoś fałszerstwo

Znalazłeś fałszerstwo na filatelistycznej aukcji?

Nie czekaj! Skopiuj link aukcji w poniższe pole i kliknij przycisk WYŚLIJ.