Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: Lizaelicy

free counters

stat4u

Aktualności

"Poczta Balonowa" z okazji XXII OWF "Poznań 2018"

Dodane przez Redakcja, Dnia: 12.08.2018, 16:52 Okręg Wielkopolski Wystawy
Okręg Wielkopolski4 października 2018 roku, z okazji XXII Ogólnopolskiej Wystawy Filatelistycznej "Poznań 2018" zorganizowana zostanie "Poczta Balonowa". Tego dnia z boiska AZS przy ul. Pułaskiego 30 w Poznaniu wystartuje balon SP-BPE "Leszno". Już 16 sierpnia wejdą do obiegu cztery beznominałowe kartki okolicznościowe związane z wystawą, część z nich poświęcona także "Poczcie Balonowej"

XXII OWF Poznań 2018

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 14.06.2018, 21:03 Okręg Wielkopolski Wystawy
Okręg WielkopolskiXXII OWF, jaka ma się odbyć od 3 do 7 października w Poznaniu, to najważniejsza w tym roku impreza filatelistyczna. Zbliżające się setne rocznice wybuchu Powstania Wielkopolskiego i Odzyskania przez Polskę Niepodległości zobowiązują! Warto pamiętać, że już 10 lipca upływa termin zgłoszeń na Wystawę.

Filatelistyczny pokaz w Izbie Leśnej

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 11.04.2018, 13:03 Okręg Wielkopolski Inne
Okręg WielkopolskiGostyńskie Koło Polskiego Związku Filatelistów im. Wacława Boratyńskiego w Gostyniu zorganizowało w Izbie Leśnej Nadleśnictwa Piaski pokaz „Przyroda na znakach pocztowych”. Członkowie Koła na 18 ekranach zaprezentowali walory pocztowe o tematyce przyrodniczej. Ekspozycja czynna jest przez cały kwiecień.

740. rocznica lokacji miasta Gostynia filatelistycznie

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 11.04.2018, 12:49 Okręg Wielkopolski Inne
Okręg Wielkopolski1 kwietnia 2018 roku minęło 740 lat od daty wystawienia przez księcia poznańskiego Przemysła II dokumentu zezwalającego Mikołajowi Przedpełkowicowi z rodu Łodziów na lokację miasta Gostynia. Gostyńscy filateliści z tej okazji zadbali o przygotowanie filatelistycznych pamiątek okolicznościowych.

Zgłoszenia do udziału w XXII Wystawie Ogólnopolskiej w Poznaniu

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 03.04.2018, 20:15 Okręg Wielkopolski Wystawy
Zgłoszenia do udziału w XXII Wystawie Ogólnopolskiej w PoznaniuZa pół roku rozpocznie się XXII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna POZNAŃ 2018. Chętni wystawcy mają trzy miesiące czasu na zgłoszenie swojego uczestnictwa w tej najważniejszej w tym roku imprezie. Zamieszczamy formularze zgłoszeniowe dla eksponatów do wszystkich klas regulaminowych.

Zaproszenie na XXII Wystawę Ogólnopolską do Poznania

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 02.03.2018, 20:35 Okręg Wielkopolski Wystawy
Zaproszenie na XXII Wystawę Ogólnopolską do PoznaniaZarząd Główny PZF powierzył organizację XXII Ogólnopolskiej Wystawy Filatelistycznej POZNAŃ 2018 środowisku wielkopolskich filatelistów, którzy wielokrotnie udowodnili swoje zaangażowanie i fachowe przygotowanie do takich imprez. Zwiedzający wystawę będą mieli w Poznaniu rzadką okazję zapoznać się z aktualnym dorobkiem polskiej filatelistyki.

Spotkanie opłatkowe gostyńskich filatelistów

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 13.01.2018, 13:36 Okręg Wielkopolski Inne
Okręg WielkopolskiCzłonkowie Koła PZF im. Wacława Boratyńskiego w Gostyniu, rok 2018 rozpoczęli tradycyjnie od spotkania opłatkowego. Odbyło się ono w dniu 8 stycznia, w sali miejscowego Domu Dziennego Pobytu, a oprócz filatelistów wzięli w nim udział zaproszeni goście. Spotkanie było okazją do podsumowania działalności Koła w roku 2017 oraz przedyskutowaniu planów na rok 2018.

Zgłoś fałszerstwo

Znalazłeś fałszerstwo na filatelistycznej aukcji?

Nie czekaj! Skopiuj link aukcji w poniższe pole i kliknij przycisk WYŚLIJ.