Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 220
· Najnowszy użytkownik: ama

free counters

stat4u

Aktualności

Kradzież kolekcji znaczków papieskich

Dodane przez Redakcja, Dnia: 17.10.2018, 19:40 Okręg Wrocławski Inne
Kradzież kolekcji znaczków papieskichW dniu 14.10 w Głubczycach skradziona została kolekcja czystych znaczków z całego świata o tematyce papieskiej, opracowana na białych kartach DAVO (typu Schaubeck), oprawiona w granatowe albumy DAVO. Na grzbiecie każdego albumu w dolnej części nad nadrukiem DAVO jest naklejony samoprzylepny owalny obrazek z Janem Pawłem II.

Spotkanie dolnośląskich Filatelistów z Pocztowcami

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 28.04.2018, 09:48 Okręg Wrocławski Inne
Okręg WrocławskiOtwarcie 15 marca br. w Urzędzie Pocztowym Wrocław 68 kolejnego sklepu filatelistycznego we Wrocławiu, było okazją do wyjątkowego spotkania Pocztowców i Filatelistów, którzy, jak powiedział w wystąpieniu prezes Polskiego Związku Filatelistów Zarządu Okręgowego we Wrocławiu p. Artur Marsy, „są ze sobą genetycznie powiązani”.

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na projekt kartki pocztowej

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 21.04.2018, 10:31 Okręg Wrocławski Inne
IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na projekt kartki pocztowejKoło Polskiego Związku Filatelistów Nr 4 w Oleśnicy wspólnie z Klubem Zainteresowań PZF "Olesnicoviana" już po raz czwarty ogłaszają Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na projekt kartki pocztowej. Tym razem tematyka związana jest z Pocztą Polską i jubileuszem 460-lecia tej instytucji.

Wystawa młodzieżowa w Oławie

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 10.01.2018, 19:58 Okręg Wrocławski Wystawy
Okręg WrocławskiZarząd Okręgu Wrocławskiego PZF wraz z Kołem PZF nr 37 w Oławie, organizują w dniach od 11 do 14 kwietnia 2018 r., Okręgową Młodzieżową Wystawę Filatelistyczną "Oława 2018". Termin przesyłania zgłoszeń upływa z dniem 10 marca br. Szczegółowe informacje znaleźć można w dołączonym do niniejszej notatki regulaminie wystawy.

Okręgowe spotkanie filatelistów we Wrocławiu

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 05.11.2017, 13:08 Okręg Wrocławski Inne
Okręg WrocławskiPrzedstawiamy relację z dorocznego spotkania wrocławskiego środowiska filatelistycznego. Spotkanie odbyło się w gmachu Poczty Polskiej przy ulicy Krasińskiego we Wrocławiu, a wzięli w nim udział członkowie Zarządu Okręgu Wrocławskiego oraz prezesi podległych Kół. Dyskutowano o sprawach bieżących, dotyczących zarówno Okręgu, jak i PZF.

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na projekt kartki pocztowej - wyniki

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 18.06.2017, 12:10 Okręg Wrocławski Inne
III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na projekt kartki pocztowej - wynikiW lutym 2017 r. Koło PZF Nr 4 w Oleśnicy, wspólnie z Klubem Zainteresowań "Olesnicoviana" i Klubem Rowerowym "Oleśnica Bajk Stajl" ogłosiły konkurs plastyczny na projekt kartki pocztowej o tematyce rowerowej. Patronat nad nim objął medalista olimpijski, mistrza świata i wielokrotny mistrz Polski w kolarstwie - Ryszard Szurkowski oraz wójt Gminy Oleśnica - Marcin Kasina.

Wystawa "Oleśnica Bajk Art" oraz I Oleśnicka Bajk Poczta

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 20.05.2017, 10:30 Okręg Wrocławski Inne
Wystawa "Oleśnica Bajk Art" oraz I Oleśnicka Bajk PocztaKomitet Organizacyjny III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego oraz I edycji Oleśnickiej Poczty Rowerowej zaprasza w dniu 27 maja 2017 r. na uroczyste otwarcie wystaw oraz wręczenie nagród, a także na uroczysty start oleśnickiej poczty rowerowej. Reprodukcje nagrodzonych prac do zobaczenia w niniejszej informacji.

Półfinał 55. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego - Wrocław

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 05.05.2017, 22:22 Okręg Wrocławski Młodzież
Okręg WrocławskiDnia 8 kwietnia 2017 roku we wrocławskim Muzeum Poczty i Telekomunikacji odbył się półfinał 55. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji było "Górny Śląsk - to nie tylko przemysł". W konkursie udział wzięło 19 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Okręgowa Wystawa Filatelistyczna Oława 2017

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 08.03.2017, 12:09 Okręg Wrocławski Wystawy
Okręg WrocławskiW dniach od 17 do 20 maja 2017 roku odbędzie się w Oławskim Ośrodku Kultury, Specjalizowana Okręgowa Wystawa Filatelistyczna Oława 2017. Wystawa będzie poświęcona obchodom 175-lecia linii kolejowej Wrocław - Oława.

Zgłoś fałszerstwo

Znalazłeś fałszerstwo na filatelistycznej aukcji?

Nie czekaj! Skopiuj link aukcji w poniższe pole i kliknij przycisk WYŚLIJ.