Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 220
· Najnowszy użytkownik: ama

free counters

stat4u

Aktualności

Nowa strona internetowa ZG PZF

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 17.04.2011, 22:05 ZG PZF Inne
Nowa strona internetowa ZG PZFNOWA STRONA INTERNETOWA ZG PZF

W dniu dzisiejszym wszystkim członkom i sympatykom naszego Związku oddajemy do użytkowania nową stronę internetową zgpzf.pl. Nowa strona została wyposażona w wyszukiwarkę, translatory i nowocześniejsze rozwiązania w standardzie W3C. Jest ona dostosowana do wszystkich obecnie stosowanych przeglądarek czyli Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer 7+.

W ogłoszeniu zamieszczonym 17 lutego 2011 r. prosiliśmy użytkowników o wszelkie sugestie dotyczące budowy tej strony. Niestety, ku naszemu rozczarowaniu, nikt spoza kilku członków ZG PZF i poza redaktorem dotychczasowej strony nie przesłał żadnych propozycji. Jest to tym bardziej dziwne, że wcześniej w komentarzach pojawiały się głosy o niedoskonałości starej strony internetowej. Po raz kolejny okazuje się, że łatwiejsze jest krytykowanie a znacznie trudniejsze są propozycje konstruktywne.

Redaktorem nowej strony internetowej został kolega Andrzej Nowak, Przewodniczący Komisji Informacji i Promocji ZG PZF. Kontakt mailowy z Redaktorem to nowakfilruda@interia.pl

Koledze Mieczysławowi Rożkowi, dotychczasowemu Redaktorowi naszej strony składamy gorące podziękowanie za kilkuletnią pracę. Życzymy jednocześnie powrotu do zdrowia, aby stan wzroku nie stanowił przeszkody w dalszej, tak owocnej działalności filatelistycznej.

Prezydium ZG PZF
Komisja Informacji i Promocji ZG PZF
Warszawa, 15 kwietnia 2011 r.

facebookDrukuj

Komentarze

#1 | win dnia kwiecień 18 2011 11:31:38
Osobiście cieszę się, że na nowej stronie PZF są nareszcie polskie litery, niezależnie od użytkowanej przeglądarki. Moje uwagi do poprzedniej strony o braku polskich liter narażały mnie na uszczypliwe uwagi ze strony Administratora strony. To dobrze, że Admin nowej strony uporał się z dotychczasowym brakiem polskich liter (a ja mogę dalej używać swoją ulubioną przeglądarkę...).
#2 | Andrzej Nowak dnia kwiecień 18 2011 15:01:10
Szanowny win na stronie zgpzf zawsze były polskie litery zależało to tylko od użytkownika czy potrafił tak ustawić swój komputer aby je widzieć czy nie? Mam inny problem - użytkownika win muszę zablokować dlatego że z tego niku i załączonego e-maila nic nie wynika. Rejestrujemy się tak aby wszystko było jasne i przejrzyste.
#3 | johann olchowik dnia kwiecień 20 2011 11:21:52
Czyli na zajonczka dostali MY Nowo Strona, kero musza pedzieć Podobo mi sie Fest a FestSmile Piyknie Ci Andrzej (i tym innym) za nia dziyńkuja bo chyba przeczucie mie NIY myli że to twoja rynka. Na tyla to jo Cie - Wos już znomWink

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.