Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 10

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 216
· Najnowszy użytkownik: ADAMWOCHNA

free counters

stat4u

Aktualności

Koszalin po wyborach

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 19.04.2011, 20:26 Okręg Koszaliński Inne
Koszalin po wyborachKOSZALIN PO WYBORACH

16 kwietnia odbyło się w Koszalinie Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Delegatów Okręgu. Ponad 80 % frekwencja gwarantowała skuteczność obrad. Zebranie Delegatów przygotowane było nienagannie a sprawność jego przeprowadzenia zapewniał Tadeusz Galant - jako prowadzący obrady. Jak zwykle dopisali zaproszeni goście. Na zebraniu gościliśmy przedstawicielu prezydenta Koszalina, Centrum Poczty, KSM Przylesie i zaprzyjaźnionego Okręgu Filatelistów w Grodnie. Reprezentowane były wszystkie koła Okręgu.
W dyskusji przewijał się ton troski o Związek. Ocena najdłuższej w dziejach okręgu kadencja (5 ½ roku) była bardzo pochlebna. Różnorodność form propagowania filatelistyki sprawiła, że ocena naszej działalności w Związku jest również bardzo wysoka. Okręg Koszaliński, wprawdzie nie najliczniejszy, jednak swoimi inicjatywami mógłby służyć niektórym jako wzór do naśladowania.
Po rozliczeniu minionej kadencji przyszedł czas na wybory nowych władz na nową kadencję. Nowym prezesem Okręgu został, dotychczasowy prezes Andrzej Skorek. Wybory wygrał „w cuglach”. Delegaci pozwolili prezesowi dobrać sobie nowy skład Zarządu Okręgu. Dodatkowe kandydatury nie uzyskały należytej ilości głosów. Koszalińskiemu Okręgowi PZF przewodzi
Zarząd w składzie;
- Andrzej Skorek – Prezes
- Jerzy Henke – wiceprezes
- Ryszard Munzer – sekretarz
- Tadeusz Galant – członek Zarządu Okręgu
- Jan Krzos – członek Zarządu Okręgu
- Artur Pieszak – członek Zarządu Okręgu
- Jan Prokulewicz – członek Zarządu Okręgu
Delegatami na Zjazd Związku w Polkowicach zostali wybrani Andrzej Skorek i Jerzy Henke.
Okręgowe wybory były pretekstem do spotkania się działaczy i snucia planów na przyszłość. Czasy nie nastrajają optymistycznie, jednak w Koszalinie i Słupsku filateliści pracy się nie boją. Będzie więc czas na pokazanie w praktyce na ile te deklaracje będą prawdziwe. Nowym władzom życzymy powodzenia!!!

OPISY ZDJĘĆ;
1. Zebranie koszalińskich delegatów odbyło się w Klubie Przylesie. Obrady prowadzi Tadeusz Galant obok (po lewej) prezes KSM Przylesie K. Okińczyc. Po prawej prezes Andrzej Skorek.
2. Widok na salę i obradujących delegatów.
3. Godność Honorowego Członka Koszalińskiego Okręgu PZF otrzymał min. Marek Kochański. Nominację wręcza prezes A., Skorek.
4. Podziękowanie za ubiegłą kadencję nastąpiło przy lampce szampana, była też okazja wnieść toast za przyszłość Związku.
5. Zebraniu Delegatów towarzyszyła okolicznościowa wystawka dyplomów uzyskanych za prezentacje na wystawach literatury – widać, że sukcesów jest niemało.
6. Zarząd Koszalińskiego Okręgu PZF wybrany na kadencję 2011 – 2016. Od lewej; Tadeusz Galant, Ryszard Munzer, Jerzy Henke, Andrzej Skorek, Jan Krzos, Jan Prokulewicz i Artur Pieszak.
7. UP Koszalin 9 upamiętnił wybory w Koszalinie okolicznościowym datownikiem. Mamy nadzieję, że gołąbek na datowniku niesie dla PZF dobre wieści.

Opracowała Arletta Skorek

facebookDrukuj

Komentarze

#1 | Ryszard Kusmiderski dnia kwiecień 20 2011 01:13:38
Gratulacje dla Kol. Prezesa przesyła "ziomal" -Ryszard Kuśmiderski - Lublin P.S. Pozdrowienia dla znanych mi członków Zarządu :Jana Prokulewicza i Jana Krzosa

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.