Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 218
· Najnowszy użytkownik: GeorgRon

free counters

stat4u

Aktualności

Światowa Wystawa Filatelistyczna "THAILAND 2013"

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 01.06.2011, 21:28 ZG PZF Wystawy
Światowa Wystawa Filatelistyczna "THAILAND 2013"Szanowni Wystawcy PZF,

Mam przyjemność poinformować, że Zarząd Poczty Tajlandii, we współpracy z Tajlandzkim Związkiem Filatelistów organizuje Światową Wystawę Filatelistyczną „THAILAND 2013”, której patronat udzieliła Jej Wysokość Księżniczka Maha Chakri Sirindhorn (P.A.T.). Wystawa odbędzie się dla upamiętnienia 130.lecia uruchomienia Usług Pocztowych w Tajlandii.
ŚWF „THAILAND 2013” organizowana jest pod patronatem Światowej Federacji Filatelistyki F.I.P. oraz pod auspicjami Między-Azjatyckiej Federacji Filatelistyki (F.I.A.P.).
Wystawa odbędzie się w Royal Paragon Hall Exhibition & Convention Centre w Bangkoku w dniach 2-14 sierpnia 2013 r.
Decyzją Prezydium Zarządu Głównego PZF (Prot. Nr 34/XIX/2011/Prez.) zostałem powołany na Komisarza Krajowego tej wystawy, a nominację tę traktuję jako wyróżnienie. Obowiązki te wypełnię ze szczególną starannością i odpowiedzialnością za powierzone mi eksponaty.
Zapraszam wszystkich Wystawców, którzy zdobyli już odpowiednie kwalifikacje eksponatu do udziału w wystawach światowych, do rozważenia udziału, w ŚWF „THAILAND 2013”, a tych, którzy dopiero planują start w wystawach światowych, ale ich eksponaty nie uzyskały odpowiednich wyróżnień, zachęcam do zmobilizowania się i uzyskania stosownych wyróżnień na wystawach krajowych oraz międzynarodowych.

Będę wdzięczny za wstępne zgłaszanie udziału do mnie drogą mail-ową, telefonicznie lub korespondencyjnie. Na dzień dzisiejszy Komitet Organizacyjny ŚWF „THAILAND 2013” nie przysłał jeszcze żadnych materiałów promocyjnych oraz formularzy zgłoszeniowych. Wystawcy, którzy wstępnie zgłoszą swój akces otrzymają takie informacje i druki w pierwszej kolejności.

Korespondencję proszę kierować bezpośrednio na mój adres:
Roman Babut
Skr. Poczt. 913
00-950 Warszawa 1
E-mail : tubab@wp.pl
Tel. komórkowy : 607 377 852

Roman Babut
Komisarz Krajowy PZF
ŚWF „THAILAND 2013”
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.