Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: hakafil

free counters

stat4u

Aktualności

Kandydat na Prezesa Zarządu Głównego PZF

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 28.09.2011, 10:04 ZG PZF Inne
Kandydat na Prezesa Zarządu Głównego PZFKoleżanki i Koledzy, Delegaci na XX. Walny Zjazd Delegatów Polskiego Związku Filatelistów w Polkowicach. Zarząd Okręgu Śląsko-Dąbrowskiego oraz Delegaci na XX. Walny Zjazd Delegatów PZF w Polkowicach postanowili zgłosić kandydaturę Henryka Monkosa na funkcję prezesa Zarządu Głównego PZF. Henryk Monkos jest znanym w Polsce działaczem filatelistycznym. Pełni obecnie funkcję wiceprezesa Zarządu Okręgu, jest prezesem Zarządu Oddziału w Chorzowie. Od 2006 r. z wielkimi sukcesami jest prezesem Polskiej Kapituły Filatelistycznej Statuetki „Prymus” zwanej filatelistycznym „Oskarem”. Henryk Monkos postawił się do dyspozycji delegatów Zjazdu po namowach kolegów z wielu Okręgów. W dotychczasowej pracy dał się poznać jako doskonały organizator wielu imprez filatelistycznych. Posiada cechy przywódcze, doskonale nawiązuje współpracę w zespołach ludzkich. Wiele czasu poświęca na pracę dla Związku. Jest zagorzałym zwolennikiem jedności Związku, przestrzegania Statutu oraz regulaminów wewnętrznych. Jest pracownikiem Poczty Polskiej S.A., naszego strategicznego partnera, zajmuje się sprawami filatelistyki. Dane osobowe oraz dokonania kandydata prezentujemy poniżej.
Za Zarząd Okręgu Śląsko-Dąbrowskiego PZF
Andrzej Nowak – prezes
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

#1 | Adam Szuler dnia wrzesień 28 2011 17:39:44
Heniek Monkos na prezesa !!!!!!
#2 | johann olchowik dnia wrzesień 28 2011 23:09:27
No i tak Heini czimać. Ale jo - my czekomy na dalszych kandydatów. Z tego co wiym i co godajom po kontach jest ich wiyncy. Koledzy kandydaci pokorzcie sie nom , Waszym pionkom PZF. A co z Wami Delegaci Zjazdowi czamu milczycie czy niy mocie nic do pedzynio, mocie stracha abo musza czysto po polsku Wom napisać. Z listy kandydatów ponad 20 nazwisk to moje kolegii i co Karlusy niy mocie nic do pedzynio. Abo sie na tym niy znom i niy wiym tego że delegat musi milczeć. Ale jak cosik bydziecie potrzebowali abo chcieli cosik wiedzieć to jo moga tysz zamilknyć. Angry Jutro do połednia sam kukna i obych sieSmile
#3 | kibic dnia wrzesień 29 2011 11:27:00
Heniu, powodzenia, ale naucz się angielskiego.
PozdrawiamSmile.
#4 | johann olchowik dnia wrzesień 29 2011 13:05:05
Kibic na to Heniu już za stary SmileNom Musi starczyć jego wiedza ta po polsku. A jak bydzie go cza Nom we szyroki Świat posłać to już mu tam kogoś dokuplujymy co umi po angelsku. Tak jest tysz tukej kaj siedza.
Tak że nic sie niy starej jakoś to by boło.Wink
#5 | embok dnia wrzesień 29 2011 13:07:48
Heniu, uznanie za wyrażenie zgody na kandydowanie !!! POWODZENIA !!!
#6 | johann olchowik dnia wrzesień 29 2011 13:09:08
Jeszcze ino krotko czy to mo być BOKS abo som to wybory Nowego Prezesa PZFAngry kaj ta reszta ło kero tak Wszyscy Proszymy
#7 | johann olchowik dnia wrzesień 30 2011 19:20:13
John54 twoich sensownych, konkretnych, merytorycznych, rzeczowo-wartościowych dyskusji jakoś niy poradza sie sam doszukać. Czyli bełkotliwie szczekosz coby ino szczekać. Albo jesteś nie wyspany 06:58:04 dośpi sobie i napisz nam gdzie mamy się udać po twoje nauki.
#8 | kibic dnia październik 02 2011 09:48:42
Heniu,
gratulacje za wybór, ale angielskiego winieneś się nauczyć, jesteś jeszcze młodziak!!
Powodzenia!Smile

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.