Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 219
· Najnowszy użytkownik: karahu3

free counters

stat4u

Aktualności

Okręgowa Wystawa Filatelistyczna III stopnia w Kępnie

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 29.09.2011, 20:55 Okręg Śląsko-Dąbrowski Wystawy
Okręgowa Wystawa Filatelistyczna III stopnia w Kępnie Tematyczna Wystawa Filatelistyczna III stopnia „350 lat nadania praw miejskich Kępnu”- ZAPROSZENIE
Komitet Organizacyjny zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na otwarcie Tematycznej Wystawy Filatelistycznej III stopnia - „350lat nadania praw miejskich Kępnu”, która odbędzie się dnia15 października 2011 o godzinie 12:00 Klub Nauczyciela w Kępnie ul. Broniewskiego 5.
Głównym celem wystawy, to promocja filatelistyki na ziemi kępińskiej, a szczególnie wśród młodzieży. Według ustalonego harmonogramu placówki oświatowe-szkoły odwiedzać będą codziennie wystawę. Atrakcją wystawy jest wybór najładniejszego eksponatu filatelistycznego w oczach zwiedzających. Wybrany eksponat otrzymuje nagrodę specjalną w postaci pucharu i nagrodę Starosty kępińskiego.
Wśród wszystkich którzy prawidłowo zagłosowali na najładniejszy eksponat w jego oczach zostaną rozlosowane na uroczystości zakończenia wystawy nagrody rzeczowe w postaci aparatu fotograficznego, pendrive i innych nagród. Codziennie odbywać się będą losowania dodatkowych nagród w postaci wydawnictw pocztowych(foldery, katalogi, znaczki pocztowe) wśród wszystkich, którzy w danym dniu oddali swój głos.
Nagrodę Grand prix wystawy stanowi trofeum kryształowe wraz z nagrodą w postaci aparatu fotograficznego Burmistrza Miasta i Gminy w Kępnie. Dodatkowo Komitet organizacyjny nagrodzi eksponat – Najlepszy eksponat filatelistyczny o tematyce religijnej, w postaci pucharu redaktora naczelnego Tygodnika Kępińskiego wraz z nagrodą. Wszystkie eksponaty otrzymują od organizatorów wystawy okolicznościowy medal wystawy wraz z nagrodę rzeczową.
Filateliści Południowej Wielkopolski z Ostrzeszowa , Kępna i Wieruszowa zapraszają również na pokaz filatelistyczny pt. Błogosławiony Jan Paweł II.
Komisarz wystawy Edward Stankowiak

facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.