Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 728
· Najnowszy użytkownik: JaffarLommuch

free counters

stat4u

Aktualności

Dzień Łącznościowca - życzenia

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 18.10.2011, 23:33 ZG PZF Inne
Dzień Łącznościowca - życzeniaDo Przyjaciół Pocztowców w dniu Waszego Święta

W imieniu kilkutysięcznej rzeszy członków Polskiego Związku Filatelistów wszystkim Pocztowcom w dniu Waszego święta „Dnia Łącznościowca” składam najserdeczniejsze życzenia dalszych sukcesów w służbie dla społeczeństwa, uznania dla Waszej trudnej, codziennej i odpowiedzialnej pracy. Stoicie na progu trudnych ale koniecznych zmian strukturalnych związanych z uwolnieniem rynku pocztowego w Polsce w 2013 r. Filateliści z wielką uwagą śledzą kolejne zmiany u swojego strategicznego Partnera.
Jesteśmy z Wami nierozerwalnie związani, a więź ta budowana jest od dziesięcioleci. Wielu naszych członków posiada wśród Was przyjaciół, z którymi współpracuje od lat współuczestnicząc w promocji znaczka pocztowego, promocji naszego hobby. Za nami wiele wspólnie zorganizowanych wystaw rangi światowej, europejskiej. Dwadzieścia numerowanych Wystaw Ogólnopolskich, kilkaset Wystaw Krajowych oraz tysiące Wystaw Okręgowych i prezentacji - to nasz wspólny dorobek. Od prawie pięćdziesięciu lat dzięki Waszej pomocy organizujemy Finały Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego a od trzynastu lat Gale Polskiej Kapituły Filatelistycznej Statuetki „Prymus” – filatelistycznego „Oskara”, za co wielokrotnie nagradzaliśmy Waszą Firmę tytułem „Złotego Sponsora”.
W tym szczególnym dniu chcielibyśmy Wam gorąco podziękować za wiele wspaniałych chwil, które każdy z nas przeżywa w kontakcie z polskimi znaczkami pocztowymi. To dzięki Wam wielu naszych członków odkryło w sobie pasję kolekcjonowania tych małych arcydzieł sztuki.

Mając nadzieję na dalsze lata naszej współpracy życzymy Wam wspaniałych wyników ekonomicznych, osiągnięcia celów strategicznych, które pozwolą Wam na szybkie wejście na Giełdę Papierów Wartościowych.
Wszystkim pracownikom życzymy stabilizacji zatrudnienia, zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wielu radości w życiu osobistym i rodzinnym.

Henryk Monkos
Prezes Zarządu Głównego PZF

Warszawa, dnia 17.10.2011 r.
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.