Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 8

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: hakafil

free counters

stat4u

Aktualności

Filateliści w Klubie osiedlowym "Przylesie"

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 19.10.2011, 16:41 Okręg Koszaliński Młodzież
Filateliści w Klubie osiedlowym "Przylesie"FILATELIŚCI W KLUBIE OSIEDLOWYM „PRZYLESIE”
Koło Młodzieżowe PZF działające przy Klubie Osiedlowym Przylesie Koszalińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej powstało 13 lat temu. Skupia 12 członków – chociaż w ciągu roku przewija się przez niego sporo ponad 20 osób. Spotkania odbywają się regularnie co wtorek o 17.00. Właśnie we wtorek 18 października (w Dzień Łącznościowca) gościliśmy na spotkaniu młodych filatelistów pracownice koszalińskiej Poczty – panie Małgorzatę Rzeszutek i Bożenę Michalczuk. Panie chciały osobiście zapoznać się z metodami pracy z młodzieżą zainteresowaną filatelistyką. Wizyta Pań wcale nie stremowała młodzieży. Był czas na poważną rozmowę o filatelistyce. Czas na pracę ze znaczkami i eksponatami. Mieliśmy też przerywniki humorystyczne, tutaj niezastąpieni byli Kuba i Kinga. Paniom z Poczty pokazaliśmy nasze prace, pochwaliliśmy się kroniką. Krzyś tak zaabsorbował panią Rzeszutek swoimi kotami, że trzeba było ich rozsadzić, bo innych tematów nie dali by poruszyć. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały podarunki z Poczty (kartki i znaczki). Wszyscy cieszyli się z prezentów, przekrzykując się, zapraszały panie z poczty na następne spotkanie licząc na kolejne prezenty.
Nad przebiegiem zajęć czuwał opiekun koła Andrzej Skorek. Studził emocje, chwalił zapał, mobilizował Weronikę do skończenia eksponatu na wystawę „Debiuty”, dziękował za pocztowe prezenty, obiecywał niespodzianki na kolejne spotkanie. Taka zwykła codzienność „młodzieżówki” w Koszalinie.

facebookDrukuj
  • Członkowie kołka filatelistycznego w Klubie "Przylesie" przygotowują się do pracy. Od lewej Rafał, Ola, Panie z Poczty (Bożena Michalczuk i Małgorzata Rzeszutek), Patrycja, Weronika, Ada i Patrycja.

  • Praca podzielona, każdy wykonuje swoje zadania. Od lewej; Patrycja, Weronika, Ada , Patrycja, Kuba i Wanessa.

  • Widać, że młodzież stara się. Krzyś pokazuje Pani M. Rzeszutek swoje koty. Od lewej; Kinga , Rafał, M. Rzeszutek, Krzyś, Ola i Kasia.

  • Materiały filatelistyczne od Poczty dla młodzieży koła przekazuje M. Rzeszutek. Z prezentów zadowolona Kinga. Z zaciekawieniem ogląda je opiekun koła Andrzej Skorek.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.