Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 218
· Najnowszy użytkownik: JustCBDDix

free counters

stat4u

Aktualności

85 urodziny Edmunda Jankowskiego z Leszna

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 05.01.2012, 20:02 Okręg Wielkopolski Inne
85 urodziny Edmunda Jankowskiego z LesznaW dniu 24 listopada 2011 r. w leszczyńskim Ratuszu odbyła się uroczystość z okazji 85 urodzin Edmunda Jankowskiego.
Uroczystość zorganizowali koledzy z Koła Miejskiego PZF w Lesznie, w podziękowaniu m.in. za dotychczasową pracę na rzecz Koła, którego miał przyjemność i obowiązek być Prezesem przez ostatnie 48 lat. Na uroczystość zostali zaproszeni przedstawiciele władz miejskich oraz przyjaciele, z którymi współpracował zarówno w pracy zawodowej jak i społecznej. Niecodzienna niespodziankę z tej okazji przygotowali leszczyńscy filateliści. Wydali bowiem dwa rodzaje karnetów ze znaczkiem personalizowanym (fot. 1 i 2). Pierwszy, w nakładzie 2 szt. zawierający arkusz 8 znaczkowy plus przywieszka, drugi w nakładzie 40 szt. zawierający po jednym znaczku plus przywieszka. Każdy z wydanych karnetów posiada indywidualny numer kolejny. Karnety otrzymali: Jubilat oraz uczestnicy spotkania.
Projekt karnetu wykonał Lech Woźny, a opracowanie graficzne wykonali Sławomir Tomków, Agata Borowiec i Zbigniew Włodarczak. Cd. w załączniku...
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.