Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 222
· Najnowszy użytkownik: aprilyb2

free counters

stat4u

Aktualności

Honorowa Nagroda Hetmana Kolekcjonerów Polskich Jerzego Dunin-Borkowskiego

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 15.02.2012, 00:13 Inne
Honorowa Nagroda Hetmana Kolekcjonerów Polskich Jerzego Dunin-BorkowskiegoSzanowni Państwo

Przesyłam informację dotyczącą zgłaszania kandydatów do Honorowej Nagrody Hetmana Kolekcjonerów Polskich Jerzego Dunin- Borkowskiego. Załączam również formularz wniosku, który pobrać można także ze strony muzeum (www.muzeumkrosniewice.pl). Uprzejmie proszę by - jeśli to tylko możliwe - zamieścić poniższą informację na Państwa stronie internetowej.


Z poważaniem
Kazimierz Śwircz, p.o. dyrektora
Muzeum im. J. Dunin-Borkowskiego
Krośniewice, 13.02.2012 r.


W niedzielę 3 czerwca 2012 r. po raz jedenasty zostaną wręczone Honorowe Nagrody Hetmana Kolekcjonerów Polskich Jerzego Dunin-Borkowskiego. Kandydatów do tego prestiżowego wyróżnienia można zgłaszać do 15 kwietnia.

Wszystkie zainteresowane organizacje kolekcjonerów i muzea prosimy o zgłaszanie swoich kandydatów do Honorowej Nagrody. Rozpatrywane będą wnioski, które nadesłane zostaną do Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego w Krośniewicach do 15 kwietnia br. (decyduje data stempla pocztowego). Można też wniosek przesłać mailem lub faksem, nie później niż 15 kwietnia. W tym przypadku wersja papierowa wniosku, podpisana przez upoważnione osoby, musi trafić do muzeum nie później niż 24 kwietnia. Kapituła
Nagrody zbiera się w celu wyboru laureatów 25 kwietnia na Zamku Królewskim w Warszawie.
Insygnia Nagrody – pierścienie i dyplomy wręczone zostaną laureatom podczas XI Ogólnopolskiego Święta Kolekcjonerów w dniu 3 czerwca (niedziela).
Formularz wniosku można pobrać poniżej i wypełnić komputerowo, wydrukowany podpisać, lub wydrukować formularz i w całości wypełnić ręcznie. Do wniosku powinny zostać dołączone materiały ilustrujące najważniejsze(!) osiągnięcia kolekcjonerskie kandydata.
W razie pytań i wątpliwości proszę dzwonić na numer 24 2523347. Można też zadawać pytania przez pocztę e-mail: muzeumkrosniewice@wp.pl.

Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego
Plac Wolności 1
99-340 Krośniewice
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.