Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 223
· Najnowszy użytkownik: Bonhomming

free counters

stat4u

Aktualności

Międzynarodowa Poczta Samolotowa z okazji X rocznicy ofiarowania przez Ojca Świętego Jana Pawła II Relikwii Świętego Krzyża Archidiecezji Warmińskiej

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 21.03.2012, 23:17 Inne
Międzynarodowa Poczta Samolotowa z okazji X rocznicy ofiarowania przez Ojca Świętego Jana Pawła II Relikwii Świętego Krzyża Archidiecezji WarmińskiejSzanowni Państwo zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej poczcie specjalnej która odbędzie się w dniu 29.04.2012r. zgodnie z poniższym regulaminem.
Międzynarodowa Poczta Samolotowa z okazji X rocznicy ofiarowania przez Ojca Świętego Jana Pawła II Relikwii Świętego Krzyża Archidiecezji Warmińskiej
2012.03.21. 17:04
Regulamin "Międzynarodowej Poczty Samolotowej" organizowanej z okazji X rocznicy ofiarowania przez Ojca Świętego Jana Pawła II Relikwii Świętego Krzyża Archidiecezji Warmińskiej
1. Organizatorami "Międzynarodowej Poczty Samolotowej" są:
o Regionalny Dział Filatelistyki i Handlu w Olsztynie,
o Region Sieci w Olsztynie,
o WER w Warszawie,
o WER w Olsztynie,
o Kuria Metropolitalna Archidiecezji Warmińskiej Wydział Duszpasterski w Olsztynie
o Kapelanat Związku Polskich Kawalerów Maltańskich Suwerennego Rycerskiego Zakonu Maltańskiego w Klebarku Wielkim,
o Przedsiębiorstwo Wydawniczo-Poligraficzne MAKSIM w Olsztynie.
2. "Międzynarodowa Poczta Samolotowa" z okazji X rocznicy ofiarowania przez Ojca Świętego Jana Pawła II Relikwii Świętego Krzyża Archidiecezji Warmińskiej zostanie zorganizowana w dniu 29 kwietnia 2012 roku. Przemieszczenie przesyłek nastąpi na trasie Urząd Pocztowy Olsztyn 1 - Watykan - Urząd Pocztowy Olsztyn 1.
3. Do przewozu "Międzynarodową Pocztą Samolotową" dopuszczone zostaną listy priorytetowe nierejestrowane i polecone oraz kartki pocztowe priorytetowe opłacone zgodnie z obowiązującym cennikiem za usługi pocztowe w obrocie zagranicznym, w tym również opatrzone specjalną nalepką wydaną przez Kapelanat Związku Polskich Kawalerów Maltańskich Suwerennego Rycerskiego Zakonu Maltańskiego w Klebarku Wielkim i zaadresowane:
"Imię i Nazwisko
POSTE RESTANTE
CITE DU VATICAN
RETOUR A L'EXPEDITEUR"

4. Nalepkę do przesyłek pocztowych "Międzynarodowej Poczty Samolotowej" można nabyć w P W-P MAKSIM, ul. Kołobrzeska 13i m 7, 10-445 Olsztyn, email: mz-maksim@o2.pl
5. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Międzynarodową Pocztą Samolotową" po ich przygotowaniu, w tym prawidłowym zaadresowaniu, opłaceniu zgodnie z obowiązującym cennikiem i ewentualnym naklejeniu nalepki "Międzynarodowej Poczty Specjalnej" należy przesłać/przekazać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 23 kwietnia 2012 roku na adres: Urząd Pocztowy Olsztyn 1, ul. Pieniężnego 21, 10-001 Olsztyn z dopiskiem na kopercie "Międzynarodowa Poczta Samolotowa". Przesyłki przeznaczone do przewozu "Międzynarodową Pocztą Samolotową" będą również przyjmowane w dniu 29 kwietnia 2012 roku w godzinach 1000 - 1200 na stoisku pocztowym zorganizowanym w Urzędzie Pocztowym Olsztyn 1.
6. Przesyłki dopuszczone do przewozu "Międzynarodową Pocztą Samolotową" zostaną w Urzędzie Pocztowym Olsztyn 1 ostemplowane datownikiem okolicznościowym z hasłem: X ROCZNICA OFIAROWANIA PRZEZ BŁ. JANA PAWŁA II RELIKWII KRZYŻA ŚWIĘTEGO ARCHIDIECEZJI WARMIŃSKIEJ POCZTA SAMOLOTOWA.
7. Przesyłki po opracowaniu w Urzędzie Pocztowym Olsztyn 1 zostaną przekazane upoważnionej osobie w WER w Olsztynie, a następnie przewiezione do WER w Warszawie, który przesyłki przekaże drogą lotnicza do Rzymu. Po przewiezieniu "Międzynarodową Pocztą Samolotową" przesyłki zostaną przekazane do Urzędu Pocztowego w Watykanie celem ostemplowania datownikiem z datą 01.05.2012 i umieszczenia w oddzielnej odsyłce oraz zwrócone drogą lotniczą do WER w Warszawie, który następnie przekaże przesyłki za pośrednictwem WER w Olsztynie do Urzędu Pocztowego Olsztyn 1, gdzie zostaną ostemplowane datownikiem eksploatacyjnym oraz stemplem informacyjnym o treści: "Przewieziono na trasie Olsztyn - Watykan - Olsztyn". Następnie przesyłki zostaną przesłane i doręczone adresatom zgodnie z obowiązującymi przepisami pocztowymi.
8. Za prawidłową realizację przewozu przesyłek "Międzynarodową Pocztą Samolotową" odpowiada Regionalny Dział Filatelistyki i Handlu w Olsztynie, Region Sieci w Olsztynie, WER w Warszawie i WER w Olsztynie.
9. Niniejszy Regulamin został zatwierdzony przez Biuro Filatelistyki i Handlu Dział Filatelistyki w dniu 19 marca 2012 roku.
źródło: Poczta Polska
W załączeniu przesyłamy ofertę kartek, kopert, arkusików i znaczków personalizowanych, które można nabyć w firmie MAKSIM.
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.