Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 219
· Najnowszy użytkownik: karahu3

free counters

stat4u

Aktualności

Polska Kapituła Filatelistyczna - informuje

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 26.03.2012, 00:37 Polska Kapituła Filatelistyczna Okręg Śląsko-Dąbrowski
Polska Kapituła Filatelistyczna - informujeK O M U N I K A T 1/2012

ZARZĄDU POLSKIEJ KAPITUŁY FILATELISTYCZNEJ

Pierwsze w nowej kadencji posiedzenie Zarządu PKF odbyło się w dniu 15 marca br.
Zarząd Kapituły ukonstytuował się następująco:
Prezes - Henryk MONKOS
Wiceprezes - Marek SITARZ
Sekretarz - Romuald JEŻEWSKI
Skarbnik - Józef KUCZBORSKI
Członkowie - Grzegorz ŻAK
- Andrzej KAFKA
Dokonano, między innymi, szeregu ustaleń dotyczących przygotowań i organizacji tegorocznej – 13-tej - edycji wyróżnienia Statuetką „PRYMUS”:
• Zgłoszenia kandydatur do wyróżnienia należy przesyłać na adres Zarządu Kapituły (Biuro Okręgu Śląsko-Dąbrowskiego w Katowicach) w terminie do 30 kwietnia br.
• Z uwagi na ubiegłoroczną przerwę w organizacji edycji za rok 2010 wnioski mogą obejmować dokonania i osiągnięcia kandydatów za okres 2009/2011.
• Listy kandydatów do wyróżnienia wraz z notkami biograficznym przekazane zostaną Przedstawicielstwom Kapituły do 20 maja br.
• Wybory nominatów i laureatów wyróżnienia Statuetką przeprowadzone zostaną w dniu 5 czerwca br. wobec czego wszystkie Przedstawicielstwa zobowiązane są do utrzymywania w tym dniu kontaktu telefonicznego/mailowego z Zarządem Kapituły.
• Obowiązują dotychczasowe zasady wyboru nominowanych – wszystkie przedstawicielstwa dysponują w każdej kategorii wyróżnienia 6-cioma punktami; głosując zobowiązane są wykorzystać je wszystkie oddając odpowiednio 3, 2 i 1 punkty (głosy) na kandydatów z listy do głosowania w każdej kategorii. Nie dostosowanie się do tych zasad spowoduje unieważnienie całego głosowania danego przedstawicielstwa ( wyłączenia go z procedury wyborów).

Uroczysta Gala 13 edycji „filatelistycznych Oskarów” odbędzie się w dniu 8 września br. (sobota) w Kargowej - jako impreza towarzysząca Bilateralnej Wystawie Filatelistycznej Polska- Niemcy „Kargowa 2012”.
Podjęto też dwie uchwały:
1. Zgodnie z art. 5.I. pkt.5 na członka nadzwyczajnego Zarządu Polskiej Kapituły Filatelistycznej z głosem doradczym wybrano Panią Joannę NOWICKĄ – przedstawiciela Poczty Polskiej S.A.
2. Na wniosek Kol. Stefana Petriuka powołano Przedstawicielstwo Kapituły (Nr 19) przy Bundesarbeitsgemeinschaft Polen e.V. im BDPh e.V., ( Niemcy). Na przewodniczącego przedstawicielstwa PKF przy ARGE Polen zatwierdzono Kol. Stefana Petriuka.
W związku z informacjami o zmianach osobowych w składach Zarządów Przedstawicielstw PKF w Okręgach PZF, prosimy o nadesłanie aktualnych składów Zarządów Przedstawicielstw do 15 kwietnia br. wraz z danymi teleadresowymi. Prosimy o przestrzeganie podanych terminów.
Za Zarząd PKF
Henryk Monkos
Prezes PK
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.