Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 218
· Najnowszy użytkownik: Robertwrelm

free counters

stat4u

Aktualności

I rocznica Beatyfikacji bł. Papieża Jana Pawła II

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 19.04.2012, 17:03 Inne
I rocznica Beatyfikacji bł. Papieża Jana Pawła IISzanowni Państwo!
syłki odpowiednio zaadresowane i opłacone zgodnie z obowiązującym cennikiem usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym oraz opatrzone specjalną nalepką proszę przesłać na adres firmy Maksim, która działając na rzecz Poczty Kapelanatu ZPKM w Klebarku Wielkim ostempluje przesyłki stemplem okolicznościowym Poczty Kapelanatu ZPKM i nada je w tych dniach z Urzędu Pocztowego Olsztyn 2 do adresatów.

OFERTA
01.05.2012r. i 13.05.2012r.

ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY PO DOKONANIU
PŁATNOŚCI NA KONTO:
Bank Zachodni WBK S.A. nr konta: 54 1090 2718 0000 0001 1555 1263
INFORMUJEMY, ŻE MOŻEMY WYSTAWIĆ FAKTURĘ VAT

Przesyłki prosimy nadać na adres:
Przedsiębiorstwo Wydawniczo - Poligraficzne MAKSIM
Małgorzata Marcińczyk
ul. Kołobrzeska 13 I m 7
10-445 Olsztyn
tel. 608 684 984 lub 605 346 153
e-mail: mz-maksim@o2.pl
strona internetowa: http://mz-maksim.pl
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

#1 | Adam_Staron dnia kwiecień 19 2012 19:48:26
Czy taka odpustowa cepelia powinna być reklamowana na stronie ZG?
#2 | johann olchowik dnia kwiecień 19 2012 22:04:50
Adamie, to gdzie odpustniki majom sie o niej dowiedzieć! Mnie osobiście interesowało by coś z Fussball EM 2012. Ale o tym ani słychu ani dychu. KATASTROFAAngry
#3 | Henryk Monkos dnia kwiecień 20 2012 01:48:19
ADAMIE, GDYBYM BYŁ MODERATOREM TEJ STRONY, TO USUNĄŁBYM TEN WPIS JAKO OBRAŹLIWY. CZY TE WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE OD KILKUDZISIĘCIU LAT ZBIERAJĄ PAMIĄTKI ZWIĄZANE Z PAPIEŻEM JANEM PAWŁEM II, ZBIERAJĄ CEPELIADĘ. MYŚLAŁEM, ŻE NA FORUM JUŻ USTALONO, ŻE NIE OBRAŻAMY NIKOGO KTO ZBIERA COŚ INNEGO NIŻ MY, CHOCIAŻBY BYŁO TO NIEWYOBRAŻALNYM DZIWACTWEM. ZWIĄZEK WYGLĄDA JAK WYGLĄDA, FILATELISTA JAK WYGLĄDAŁ WSZYSCY WIEMY, BO KIEDYŚ JACYŚ ZADUFANI W SWOJEJ WIELKOŚCI I NIEOMYLNOŚCI DZIAŁACZE ZWIĄZKOWI WYELIMINOWALI DOWOLNOŚĆ W POJMOWANIU SWOJEGO KOLEKCJONERSTWA NA RZECZ WYSZUKANYCH ZBIORÓW TRADYCYJNYCH, HISTORII POCZTY CZY TEMATYKI. DĄŻĘ I BĘDĘ DĄŻYŁ DO TEGO, ABY KAŻDY KOLEKCJONER ZNALAZŁ COŚ DLA SIEBIE I ZNALAZŁ SWOJE MIEJSCE W NASZYM ZWIĄZKU. MAM W CIĄGU MIESIĄCA KILKANAŚCIE ZAPYTAŃ Z CAŁEJ POLSKI O KARTKI BEZNOMINAŁOWE, PLANY EMISYJNE TYCH KARTEK, PROŚBY O POMOC W ZDOBYCIU NIEKTÓRYCH Z NICH. CZY EMIL KARZEŁEK UZNANY WYSTAWCA ORAZ INNI TWORZĄC ZA WŁASNE PIENIĄDZE KATALOG KARTEK BEZNOMINAŁOWYCH ZAJMOWAŁ SIĘ NIKOMU NIEPOTRZEBNĄ "CEPELIĄ". A KOPERTY FDC SKATALOGOWANE I DOSTĘPNE W INTERNECIE TO TEŻ NIEPOTRZEBNA ROBOTA. KAŻDY MA PRAWO ZBIERAĆ TO CO CHCE I MA PRAWO DO INFORMACJI. BO TO POWYŻEJ JEST WŁAŚNIE TAKĄ INFORMACJĄ A NIE REKLAMĄ FIRMY. CZY WIESZ, ŻE NA POPRZEDNIĄ POCZTĘ SPECJALNĄ ORGANIZOWANĄ PRZEZ POCZTĘ KAPELANATU NADESŁANO PONAD 1.000 PRZESYŁEK POLECONYCH. TO ŚWIADCZY O ZAINTERESOWANIU I WŁAŚNIE DLA NICH JEST TA INFORMACJA, ABY MOGLI SKORZYSTAĆ ZE SPOSOBNOŚCI I PRZYGOTOWAĆ PRZESYŁKI, NIEZALEŻNIE CZY SĄ CZŁONKAMI ZWIĄZKU CZY NIE. MOŻE PRZEZ TO BĘDĄ CZĘŚCIEJ ZAGLĄDAĆ NA TĘ STRONĘ. POMIMO, NAWAŁU PRACY MUSIAŁEM ZAREAGOWAĆ PONIEWAŻ OTRZYMAŁEM RÓWNIEŻ DWA MAILE W TEJ SPRAWIE. POZDRAWIAM HENRYK
#4 | Adam Szuler dnia kwiecień 20 2012 09:52:58
Jak ktoś nie zakupi nalepek u Maksima to też może przesłać koperty zwykłe????? Bo powyżej sformułowana informacja wyklucza nadesłanie przesyłek bez nalepek. Jesli tak jest to dlaczego???? Może ktoś z f-my Maksim to wyjaśni żeby nie potrzebnie nie wysyłać przesyłek jak ktoś nie chce nalepek.
#5 | Adam_Staron dnia kwiecień 20 2012 22:31:59
Szanowny Panie Prezesie PZF!
Moja opinia na temat prezentowanych "walorów" nie jest w środowisku filatelistów odosobniona. Tyle, że jak widać nie każdemu starcza odwagi, aby pewne rzeczy nazwać otwarcie i podpisać własnym nazwiskiem. Ja za to co napisałem przepraszać nikogo nie zamierzam!
Od lat obserwuję z niesmakiem, jak PZF i jego działacze firmują różnego rodzaju radosną twórczość w postaci kartek beznominałowych, poczt specjalnych, nadruków i wydań personalizowanych. Produkowanych w absurdalnych ilościach, z byle powodu, a zbieranych i wynoszonych przez niektórych wręcz pod niebiosa.
Napisał Pan "dążę i będę dążył do tego, aby każdy kolekcjoner znalazł coś dla siebie i znalazł swoje miejsce w naszym związku" - cóż, może zacznijmy w takim razie reklamować różne Chuvashie, Komi i inne Bashkotorstany? Wszak to też ludzie zbierają! Ba, bez ogródek oferują takie wynalazki w sklepach filatelistycznych ("Kolorowe, to ludzie kupią " - wypowiedź zasłyszana od jednego z właścicieli takiego sklepu). Kolorowe, z papieru i jeszcze z ząbkami - prawie jak znaczek. Prawie robi wielką różnicę. Ale co tam - niech ludzie to zbierają, a PZF przyjmie ich z otwartymi ramionami.
Zamiast propagować filatelistykę z prawdziwego zdarzenia, wystawiennictwo, pokazy, prace badawcze, szeroko rozumianą wiedzę filatelistyczną PZF coraz bardziej brnie w działania pozorowane. Bronicie struktury, która dawno się przeżyła i chyli się ku upadkowi. Ale cicho sza! Temat tabu. Niestety takie podejście to droga donikąd i za 10-15 lat PZF będzie tylko wspomnieniem. Co pozostawiam pod rozwagę i przemyślenie tym, którym przyszłość filatelistyki w Polsce i PZF faktycznie leży na sercu. A "oburzeni" mogą sobie pisać maile ze skargami.
#6 | TaWicz dnia kwiecień 23 2012 13:36:08
Henryku, gdybym był moderatorem tej strony, to nie umieściłbym tej informacji w zakładce "Aktualności" oficjalnej strony internetowej ZG PZF. Dlaczego? - bo jest to po pierwsze typowa reklamowa oferta handlowa prywatnej firmy i nie widzę powodu dla którego Związek ma to czynić bezinteresownie, a po drugie czym są owe oferowane i wymienione w załączniku arkusiki, kartki i koperty z nalepkami i bez nich opatrzone stemplami "Poczty Kapelnatu ZPKM"? Nie chcę tutaj rozwijać zagadnienia statusu "Poczty Kapelnatu ZPKM" i jej "walorów". Doskonale wiesz, że zgodnie z teorią filatelistyki to WALORY POZAPOCZTOWE, nie mające żadnego znaczenia filatelistycznego! Ma rację Pan Adam krytykując owe wytwory, bo to nie nasze podwórko i nie nasze zabawki... Nie twierdzę, że nie można czy nie należy takich wydań kolekcjonować, bo faktycznie każdy indywidualnie określa zakres swoich zainteresowań, ale nie mieszajmy tego z kolekcjonerstwem filatelistycznym! Nie oceniam też "wartości" merkantylnej i artystycznej oferowanych wydawnictw, bo każda firma "orze jak może" i szuka swojej niszy, by zarobić, ale nie łudźmy naszych członków, że są to pełnowartościowe walory filatelistyczne.
Henryku, czytając Twój wpis mam wrażenie, że zapominasz, iż jesteś prezesem Zarządu Głównego Polskiego Związku Filatelistów, a nie Związku Kolekcjonerów. To jednak subtelna różnica... Podzielam Twoją troskę o przyszłość Związku i "Filatelisty", ale przypomnę, że właśnie jedną z przyczyn upadku w 1989/90 r. "Filatelisty" wydawanego przez KAW było... właśnie wprowadzenie pozafilatelistycznej, choć kolekcjonerskiej, tematyki: numizmatyki, ekslibrisów etc.
Pozdrawiam - Tadeusz Wincewicz

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.