Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 341
· Najnowszy użytkownik: bobbyax2

free counters

stat4u

Aktualności

"Piłkarskie sztuczki techniczne" - zaproszenie

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 06.06.2012, 16:07 Inne
"Piłkarskie sztuczki techniczne" - zaproszenie Regulamin "Poczty Śmigłowcowej" organizowanej z okazji 60-lecia Muzeum Sportu i Turystyki
1. Organizatorami "Poczty Śmigłowcowej" są:
- Regionalny Dział Filatelistyki i Handlu w Warszawie Miasto,
- Region Sieci w Warszawie Miasto,
- Kapelanat Związku Polskich Kawalerów Maltańskich Suwerennego Rycerskiego Zakonu Maltańskiego w Klebarku Wielkim,
- Przedsiębiorstwo Wydawniczo-Poligraficzne MAKSIM w Olsztynie,
- Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.
2. "Poczta Śmigłowcowa" z okazji 60-lecia Muzeum Sportu i turystyki w Warszawie zostanie zorganizowana w dniu 8 czerwca 2012 roku. Przemieszczenie przesyłek nastąpi na trasie: Urząd Pocztowy Warszawa 32 - Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie - Lotnisko Bemowo w Warszawie - Urząd Pocztowy Warszawa 4.
3. Do przewozu "Pocztą Śmigłowcową" zostaną dopuszczone listy priorytetowe i ekonomiczne, krajowe i zagraniczne, nierejestrowane i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym, w tym również opatrzone specjalną nalepką wydaną przez współorganizatorów "Poczty Śmigłowcowej".
4. Nalepkę do przesyłek "Poczty Śmigłowcowej" można nabyć u współorganizatora PW-P MAKSIM, ul. Kołobrzeska 13i m 7, 10-445 Olsztyn, e-mail: mz-maksim@o2.pl
5. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Śmigłowcową" po ich przygotowaniu, w tym prawidłowym zaadresowaniu, opłaceniu zgodnie z obowiązującymi cennikami i ewentualnym naklejeniu nalepki "Poczty Śmigłowcowej" należy przesłać/przekazać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 6 czerwca 2012 roku na adres: Urząd Pocztowy Warszawa 32, ul. Filarecka 3, 01-583 Warszawa z dopiskiem na kopercie "Poczta Śmigłowcowa". Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Śmigłowcową" będą również przyjmowane w dniu 8 czerwca 2012 roku w godzinach 1000 - 1300 w Urzędzie Pocztowym Warszawa 32.
6. Przesyłki dopuszczone do przewozu "Pocztą Śmigłowcową" zostaną w Urzędzie Pocztowym Warszawa 32 ostemplowane datownikiem okolicznościowym z hasłem: POCZTA ŚMIGŁOWCOWA.
7. Przesyłki przygotowane do przewozu "Pocztą Śmigłowcową" po opracowaniu w Urzędzie Pocztowym Warszawa 32 zostaną przewiezione przez pracownika Poczty Polskiej S.A. transportem Kapelanatu Związku Polskich Kawalerów Maltańskich Suwerennego Rycerskiego Zakonu Maltańskiego w Klebarku Wielkim do Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie (miejsce startu śmigłowca) i przekazane upoważnionej osobie w celu ich przewiezienia "Pocztą Śmigłowcową" na trasie: Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie - Lotnisko Bemowo w Warszawie.
8. Po przewiezieniu "Pocztą Śmigłowcową" przesyłki zostaną przekazane przez upoważnioną osobę do Urzędu Pocztowego Warszawa 4, gdzie zostaną ostemplowane datownikiem eksploatacyjnym oraz stemplem informacyjnym o treści: PRZEWIEZIONO NA TRASIE MUZEUM SPORTU I TURYSTYKI W WARSZAWIE - LOTNISKO BEMOWO POCZTA ŚMIGŁOWCOWA. Następnie przesyłki zostaną przesłane i doręczone adresatom zgodnie z obowiązującymi przepisami pocztowymi.
9. Za prawidłową realizację przewozu przesyłek "Pocztą Śmigłowcową" odpowiada Regionalny Dział Filatelistyki i Handlu w Warszawie Miasto i Region Sieci w Warszawie Miasto.
10. Niniejszy Regulamin został zatwierdzony przez Biuro Filatelistyki i Handlu Dział Filatelistyki w dniu 4 czerwca 2012 roku.

facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.