Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 8

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: hakafil

free counters

stat4u

Aktualności

Regulamin "Poczty Balonowej" organizowanej z okazji 60-lecia Koła Miejskiego Polskiego Związku Filatelistów w Lesznie

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 09.07.2012, 20:46 Okręg Wielkopolski Inne
Regulamin "Poczty Balonowej" organizowanej  z okazji 60-lecia Koła Miejskiego Polskiego Związku Filatelistów w LesznieOrganizatorami "Poczty Balonowej" są: Regionalny Dział Filatelistyki i Handlu w Poznaniu, Region Sieci w Poznaniu. Centralna Szkoła Szybowcowa w Lesznie. Aeroklub Leszczyński. Kolo Miejskie Polskiego Związku Filatelistów w Lesznie. "Poczta Balonowa" zostanie zorganizowana z okazji 60-lecia Kola Miejskiego Polskiego Związku Filatelistów w Lesznie. Start...
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

#1 | Slawkow dnia lipiec 14 2012 15:19:25
Do Jadzi2012 - Jak Jadzia nie wierzy w uczciwość organizatorów tej Poczty Balonowej to zapraszam do Leszna, może być obserwatorem od początku do końca. Każda przesyłka jest numerowana, każda przesyłka jest włożona do worka pocztowego i przekazana pilotom. Każda przesyłka po przelocie jest opracowana poprzez przystawienie datownika dziennego i stempla typu "Przewieziono pocztą....".
Więc proszę Cię Jadiu2012 o nie wygłaszanie takich opinii jeśli nie masz wystarczającej wiedzy. S.T.
#2 | Adam Szuler dnia lipiec 25 2012 23:34:42
Co w takim razie "produkować" jadziu2012 aby to miało sens?????????
#3 | TaWicz dnia lipiec 27 2012 11:40:27
Uważam, że bez sensu z punktu widzenia filatelistycznego jest wydawanie nalepek: od kiedy do przewozu tzw. pocztami okolicznościowymi dopuszczane są przesyłki bez nich, straciły one status walorów współpocztowych i są jedynie elemetem pozapocztowym (według mojej oceny całkowicie zbytecznym na całości pocztowej). Ponadto PZF nie prowadzi ani działalności gospodarczej ani odpłatnej działalności statutowej, więc jakim cudem ogniwa PZF produkują i sprzedają takie "walory"?
#4 | TaWicz dnia lipiec 27 2012 11:54:03
A przy okazji jeszcze jedno w odniesieniu do bloku nalepek: powinno być "60-lecie" albo "60. rocznica" , zapis "60. lecie" jest błędnym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.