Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 219
· Najnowszy użytkownik: ykemige

free counters

stat4u

Aktualności

"Kolegium Wystawiennictwa w Jachrance".

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 10.07.2012, 19:49 ZG PZF Inne
"Kolegium Wystawiennictwa w Jachrance".Kolegium Wystawiennictwa w Jachrance

Nie tylko parlamentarzyści i biznesmeni spotykają się na konwencjach w podwarszawskiej Jachrance. W miniony weekend spotkało się tam – na zaproszenie Przewodniczącego GKS – grono filatelistów, członków Kolegium Wystawiennictwa i Głównego Kolegium Sędziów. Przez dwa dni obradowano intensywnie nad aktualnymi zagadnieniami wystawiennictwa w Polsce. Uczestnicy spotkania otrzymali wcześniej wyczerpująco przygotowane materiały do dyskusji, co znacznie usprawniło i ukierunkowało wymianę poglądów.

Wśród poruszanych spraw znalazły się m.in. analiza systemu ocen punktowych eksponatów na krajowych wystawach konkursowych, projekty roboczych arkuszy do oceny eksponatów wszystkich klas eksponatów „znaczkowych” oraz potrzeba wprowadzenia osobnej klasy dla debiutujących wystawców dorosłych. Rozmawiano zarówno o doświadczeniach pierwszej rundzie tegorocznego szkolenia sędziów w Gdańsku (20-22.04.), jak i o zbliżającej się Wystawie Bilateralnej PL-DE w Kargowej (6.-9.09.).

W spotkaniu wzięli udział: Kol. Janusz Bator, Roman Babut, Jacek Kosmala, Ryszard Prange i Marek Zbierski. Z powodów rodzinnych na spotkanie nie mógł niestety przybyć doświadczony sędzia i wystawca, obecny sekretarz ZG Kol. Antoni Kurczyński.

Przesłał:
Marek ZbierskifacebookDrukuj

Komentarze

#1 | marko dnia lipiec 13 2012 01:50:49
Koleżanko Jadziu, złość piękności szkodzi... Doświadczeni Koledzy Babut i Kosmala - obaj długoletni sędziowie i wystawcy - zostali zaproszeni do współpracy w KOLEGIUM WYSTAWIENNICTWA PZF. Cieszę się z pozyskania do współpracy tak znakomitych Kolegów. I to nie jest pic!
#2 | marko dnia lipiec 13 2012 18:27:18
Koleżanko Jadziu, proponuję abyś zamiast prób rozwalactwa i siania fermentu skierowała Twój nadmiar energii w pracę dla dobra naszego Związku.
#3 | marko dnia lipiec 14 2012 14:26:45
Jadziu, o randze spotkania wymienię z Tobą chętnie informacje poza stroną. Napisz do mnie maila i zakończmy na tym tą głupią dyskusję.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.