Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 240
· Najnowszy użytkownik: lidiadz11

free counters

stat4u

Aktualności

Dzień otwarty w Muzeum Poczty i Telekomunikacji

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 17.08.2012, 20:59 Inne
Dzień otwarty w Muzeum Poczty i TelekomunikacjiDzień otwarty w Muzeum Poczty i Telekomunikacji

W niedzielę 26 sierpnia 2012r. Muzeum Poczty i Telekomunikacji zaprasza na dzień otwarty. W ostatnią niedzielę wakacji przy ul. Z. Krasińskiego 1 będzie można posłuchać człowieka, który o Dolnym Śląsku wie chyba wszystko. Pan Marek Perzyński tym razem zabierze nas w „Niezwykłą podróż po Dolnym Śląsku, szlakiem zamków, pałaców i środków komunikacji”. Na spotkanie z nim zapraszamy o godzinie 12:00.
Pamiętamy również o naszych najmłodszych zwiedzających i także dla nich przygotowaliśmy coś wyjątkowego. W niedzielę dzieci, które odwiedzą Muzeum zagrają w grę planszową w rozmiarze XXL. Każdy uczestnik będzie mógł być pionkiem na planszy o wymiarach 4x4 m, ale żeby dotrzeć do mety uczestnicy będą musieli rozwiązać zagadki dotyczące Dolnego Śląska. Start gry o godz. 12:00.
Wstęp bezpłatny
Zapraszamy!!

Środowe spotkanie dla Seniorów

29 sierpnia o godz. 14:00 zapraszamy na comiesięczne spotkanie dla Seniorów. Z końcem wakacji, kiedy dobiega kresu czas najbardziej intensywnego podróżowania w roku przybyli do Muzeum Poczty i Telekomunikacji Seniorzy będą mogli posłuchać o podróżowaniu dyliżansem. Jakie były zasady podróżowania tym XIX-wiecznym pojazdem, ile osób mogło się zmieścić do największego dyliżansu i czy dyliżans był punktualnym środkiem transportu? Na te pytania odpowie podczas swojej prelekcji Agnieszka Sadłowska.
Wstęp bezpłatny
Zapraszamy!!

Informację przesłała:
Karolina Kandut

facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.