Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 221
· Najnowszy użytkownik: umegowuc

free counters

stat4u

Aktualności

Pocztowe Mikołajki w Koszalinie.

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 05.12.2012, 20:24 Okręg Koszaliński Młodzież
Pocztowe Mikołajki w Koszalinie.Klaudia Bożykowska
POCZTOWE MIKOŁAJKI W KOSZALINIE

Realizując plan rocznych zamierzeń sekcji filatelistycznej w Klubie Osiedlowym Przylesie w Koszalinie odbyło się mikołajkowe spotkanie młodych filatelistów. Spotkanie to było podsumowaniem naszych osiągnięć w całym 2012 roku. Był to dla nas pracowity rok. Powstały dwa nowe eksponaty, które na wystawach w Koszalinie i Rzeszowie zadebiutowały bardzo dobrze. Był to eksponat Klaudii o szachach i Martyny o tajnikach filatelistyki. W przygotowaniu są kolejne eksponaty Kasi o lesie i Sandry o sławnych ludziach. Pozostali wystawcy doskonalą swoje eksponaty w nadziei, że na kolejnych wystawach wyniki zdobędą lepsze od dotychczasowych oceny.
Kierowniczka Klubu Pani Ula i nasz opiekun, Pan Andrzej przygotowali mikołajkowe spotkanie. Był na nim czas na ocenę naszej pracy w mijającym roku. Był czas na prezenty. Przyniósł je Mikołaj w wielkim worku. Trochę ten Mikołaj wydał nam się znajomy, ale bardziej interesowała nas zawartość paczek. Paczki przygotowała Poczta Polska, Klub dołożył słodkości. Były w nich akcesoria filatelistyczne. Grypa trochę zdziesiątkowała nam nasze spotkanie, może to i dobrze, bo nie dla wszystkich wystarczyło paczek. Otrzymały je najbardziej wyróżniające się dzieci. Każdy cieszył się z czego innego. Martynie podobał się aktualny katalog. Kasia przeżywała lupę. Rafał zajął się wypróbowywaniem ząbkomierza, a Karolina radowała się z klasera.
Poczta sprawiła dzieciom wielką frajdę. Pan Andrzej powiedział, że podziękowania należą się Pani Joannie Tomskiej z poczty w Szczecinie. To dzięki tej pani dostaliśmy przed mikołajkami paczki.
Warsztat młodych filatelistów wzbogacił się o nowe narzędzia działania, to musi spowodować powstanie nowych prac wystawowych i wzbogacić naszą wiedzę.
facebookDrukuj
  • Zajęcia w klubie zaczynają się od zadawania trudnych pytań opiekunowi. Tu małym hawidem usiłowano oprawić duże znaczki - nie dało się.

  • Przyszedł Mikołaj z paczkami. Każde dziecko musiało odpowiedzieć na kilka filatelistycznych pytań. Wiedzą popisuje się Kasia.

  • Zdjęcie do kroniki koła, wszyscy zadowoleni z wizyty Mikołaja.

  • Upragniony moment, zobaczyć co w paczkach, będzie co pokazać rodzicom w domu.

  • Skończyło się świętowanie, nastał czas normalnej pracy na kółku. Przed wyjście sprzątamy po sobie.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.