Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: hakafil

free counters

stat4u

Aktualności

Spotkanie opłatkowe w Gostyniu

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 14.01.2013, 20:40 Okręg Wielkopolski Inne
Spotkanie opłatkowe w GostyniuCzłonkowie Koła Polskiego Związku Filatelistów im. Wacława Boratyńskiego w Gostyniu rok 2013 rozpoczęli tradycyjnie od spotkania opłatkowego, które odbyło się w dniu 4 styczniu w sali Domu Dziennego Pobytu w Gostyniu. Gośćmi spotkania byli: ks. prałat Artur Przybył, Elżbieta Palka – zastępca burmistrza Gostynia, Monika Bielka – prezes Stowarzyszenia Kupców Gostyńskich, Robert Czub – dyrektor Muzeum w Gostyniu i Krzysztof Doliński – właściciel firmy „Doltrans”.
Po odśpiewaniu kolęd i przełamaniu się opłatkiem, Andrzej Dudek – prezes Koła przedstawił, w formie multimedialnej, sprawozdanie Zarządu z działalności za rok 2012. Miniony rok był rokiem jubileuszu 55-lecie istnienia Koła. Z tego powodu Zarząd postanowił przyznać dyplomy honorowe osobom, które przyczyniły się do uświetnienia obchodów tego jubileuszu. Warto przypomnieć, że Koło było głównym organizatorem Krajowej Wystawy Filatelistycznej „Gostyń 2012”, zorganizowanej dla uczczenia 55-lecia Koła.
Dyplomy otrzymali zaproszeni goście oraz nieobecni na spotkaniu Andrzej Wawrzyniak –nadleśniczy Nadleśnictwa Piaski oraz Marek Komorowski -- właściciel drukarni „Real”. Goście spotkania życzyli gostyńskim filatelistom wszelkiej pomyślności w nowo rozpoczętym roku.
Na zakończenie zaprezentowano plan pracy gostyńskich filatelistów na rok 2013.

Andrzej Dudek
Prezes
PZF Koła Gostyń
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.