Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 219
· Najnowszy użytkownik: Iwona

free counters

stat4u

Aktualności

Aktualna ewidencja jurorów PZF

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 19.02.2013, 21:15 ZG PZF Sędziowie
Aktualna ewidencja jurorów PZFAktualna ewidencja jurorów PZF

Na ostatnim swoim posiedzeniu w dn. 17. lutego Prezydium ZG przyjęło informację GKS o przeprowadzonej pod koniec ubiegłego roku cyklicznej weryfikacji sędziów konkursowych PZF (zgodnie z § 7 pkt. 4.2. Regulaminu Sędziów Konkursowych PZF).
Ankiety („Informacje o działalności jurora w zakresie wystawiennictwa w latach 2008-2012”) wysłano bezpośrednio do sędziów drogą elektroniczną, bądź za pośrednictwem Prezesów Okręgów lub Przewodniczących OKS-ów. Wysyłka była kilkakrotnie ponawiana. Nie otrzymano wypełnionych ankiet od 10 osób z listy sędziów PZF obowiązującej od dn. 1.01.2011. Siedmiu jurorów w swoich ankietach nie potwierdziło zainteresowania dalszym szkoleniem względnie sędziowaniem w konkretnych klasach wystawienniczych.
Niepełne informacje przekazywane przez jurorów mogły spowodować, że w przedstawionym materiale mogły powstać nieścisłości lub pominięcia. Według GKS nie mają one jednak znaczącego wpływu na zasadność przedstawionej ewidencji. W przeciwieństwie do poprzednich weryfikacji GKS wnioskowało, aby obecna analiza nie skutkowała wykreśleniem z listy jurorów, którzy nie spełniają któregoś z kryterium oceny (poza własnymi wnioskami zainteresowanych sędziów).
Prezydium ZG akceptując przedstawioną aktualizację stwierdziło, że w związku z coraz trudniejszymi warunkami przy organizacji wystaw konkursowych i tym samym możliwościami powoływania jurorów na te imprezy, konieczne są dalsze zmiany uregulowań w zakresie wystawiennictwa. GKS przygotuje konieczne propozycje w tym zakresie.

Aktualna ewidencja sędziów znajduje się w zakładce GKS.

Przesłał:
Marek Zbierski
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.