Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 648
· Najnowszy użytkownik: Murakcoongap

free counters

stat4u

Aktualności

WYDANIE SPECJALNE TYLKO DLA CZŁONKÓW POLSKIEGO ZWIĄZKU FILATELISTÓW.

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 05.10.2013, 23:17 ZG PZF Budujemy eksponat
WYDANIE SPECJALNE TYLKO DLA CZŁONKÓW POLSKIEGO ZWIĄZKU FILATELISTÓW.Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Filatelistów informuje, że na wniosek Prezydium Poczta Polska S.A. w uznaniu zasług naszego Związku w promocji kolekcjonerstwa polskich znaczków pocztowych emitowanych przez Pocztę Polską S.A. wydała w miesiącu...
facebookDrukuj
  • RZECZYWISTY WYGLĄD NOWODRUKÓW

Komentarze

#1 | kamil dnia wrzesień 19 2013 03:16:15
Witam wszystkich Filatelistów. Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo się cieszę, że w końcu ZGPZF udało się załatwić z Pocztą Polską walor w postaci znaczków dostępny tylko dla członków PZF. Cieszy mnie fakt, że jesteśmy - będziemy nietuzinkowymi posiadaczami ww znaczków, a co za tym idzie jest większa motywacja dla kontynuacji kolekcjonerstwa.
Pozdrawiam wszystkich Filatelistów.
Kamil.
#2 | marimec dnia wrzesień 30 2013 12:04:16
Witam. Nie cieszy mnie kolejna nalepka taka sama jak czarnodruki - nie można nią opłacić przesyłki listowej - tym samym nie jest to walor pocztowy. Pozdrawiam. Marimec
#3 | Adam_Staron dnia wrzesień 30 2013 15:38:48
"będziemy nietuzinkowymi posiadaczami ww znaczków" - proszę mnie nie rozśmieszać. Po pierwsze - nie znaczków tylko nowodruku. Po drugie - co niby nietuzinkowego jest w tym walorze? Nakład? 9500 sztuk czyli żaden rarytas.
#4 | Piotr Zubielik dnia październik 07 2013 14:58:09
Jeżeli oba bloki (nalepki?) są pełnoprawnymi znakami pocztowymi, to proszę podać ich nominał, aby móc uiścić opłatę pocztową - nie zaznaczono tego na tych nalepkach. Osoba nie będąca filatelistą może z czystym sumieniem zarzucić Związkowi Filatelistów i Poczcie naruszenie konstytucyjnego prawa równości.
Pozdrawiam,
Piotr Zubielik
#5 | Andrzej Nowak dnia październik 07 2013 21:04:34
Jak się nic nie wydaje - źle, jak się wydaje także źle. "Sodomnia i gomoria" - dom wariatów! Jeszcze się taki nie urodził...
Ja Was proszę zdecydujcie się wreszcie na coś?
#6 | Adam_Staron dnia październik 07 2013 22:45:52
Nie prościej po prostu nazwać rzecz po imieniu - jest to PAMIĄTKOWE WYDAWNICTWO PRZYGOTOWANE PRZEZ PP DLA CZŁONKÓW PZF. Tylko tyle i aż tyle. Cieszmy się, że PP docenia naszą organizacje, natomiast nie róbmy nad tym wydaniem od razy festiwalu zachwytów jakby było nie wiadomo czym.
#7 | embok dnia październik 08 2013 15:15:53
Ręce opadają - #4 Henryk o wozie, a #5 Piotr o kozie !!!
A wystarczyło uważnie przeczytać wyjaśnienia Prezesa, choćby to zdanie : " Tak się stało w przypadku przedruku bloku z okazji 450 lat Poczty Polskiej , którego część nakładu przedrukowano z okazji XX Ogólnopolskiej Wystawy Filatelistycznej Wrocław 2008 oraz Bloku z okazji 150 pierwszego polskiego znaczka pocztowego nadrukiem z okazji 60 lecia PZF" oraz to zdanie dotyczące tychże bloków "Oba bloki są pełnoprawnymi znakami pocztowymi za pomocą których można dokonywać opłaty za usługi pocztowe".
Jeżeli chodzi o nowodruki (nie nalepki !!!) EUROPA 2013, to nikt nikogo nie zmusza do ich zakupu (u mnie w Kole PZF JEDNA osoba zrezygnowała, TRZECH członków je wykupiło mimo że nie mają abonamentu znaczków, CZTERNASTU członków prosi o DRUGI komplet, a pozostali zadowolili się 1 kompletem - to o czymś świadczy). Jedyne zadawane przez niektórych pytanie brzmi : "Czy nie mogły być tańsze?". Gdyby były wydawane CZŁONKOM PZF bezpłatnie (o co wnioskuję), to nawet wówczas żadna "Osoba nie będąca filatelistą" nie mogłaby "zarzucić Związkowi Filatelistów i Poczcie naruszenie konstytucyjnego prawa równości".
Pozdrawiam wszystkich kolekcjonerów : niefilatelistów oraz filatelistów zarówno niezrzeszonych jak i zrzeszonych w PZF.
#8 | Adam Szuler dnia grudzień 22 2013 13:28:02
Dlaczego nigdzie nie podano ile PZF musiał zapłacić Poczcie Polskiej za 1 kpl. nowodruków. Nigdzie takiej informacji nie ma. Nawet tutaj w owym komunikacie nie podano za ile PZF rozprowadza wśród członków to wydawnictwo (wiadomo teraz że za 40 zł). Jak jest różnica pomiędzy ceną dystrybucji a zakupem wydawnictwa w PP. Czy to jest informacja TOP SECRET o której zwykły członek wiedzieć nie powinien? Fajnie że są takie wydawnictwa i wielkie ukłony w stronę prezesa ale powinno się to podawać do wiadomości. Ile to kosztowało, ile się na tym zarobi itd.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.