Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 218
· Najnowszy użytkownik: Robertwrelm

free counters

stat4u

Aktualności

Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów Okręgu Warszawskiego PZF

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 29.11.2013, 00:12 Okręg Warszawski Inne
Okręg WarszawskiW dniu 23 listopada 2013 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów Okręgu Warszawskiego PZF, którego celem był wybór Prezesa Zarządu, w związku ze śmiercią dotychczasowego Prezesa Kolegi Marka Topczewskiego. Komisja Wyborcza przedstawiła listę kandydatów na Prezesa...
facebookDrukuj

Komentarze

#1 | Krzysztof dnia listopad 29 2013 19:27:01
Niewątpliwie w Okręgu Warszawskim prężnie funkcjonują, wymienione w powyższej informacji Kluby Zainteresowań. Szkoda tylko, że nie wymieniono Klubu "Varsaviana" - jedynego, który ostatnio zorganizował jakąkolwiek Wystawę Filatelistyczną w Warszawie, którego członkowie uzyskali na tej Wystawie 14 medali złotych i 4 pozłacane, którego członkowie wygrali ostatnio wystawy na Śląsku (Chorzów 2012, Świętochłowice 2013), których kilka eksponatów osiąga na wystawach filatelistycznych poziom od 90 p w górę, itp. itd.
Zapewne takie dokonania nie dorównują (bez urazy dla tych klubów) wynikom osiąganym przez kluby : "Druh', "Militaria", "Olimpijczyk", "Revenue" czy "Znaki polecenia". Zapewne dlatego Panowie działacze nie dostrzegli istnienia klubu "Varsaviana".
#2 | Andrzej Nowak dnia grudzień 03 2013 01:09:58
Warszawa, dn. 02.12.2013 r.

FALSTART i PRZEPROSINY PREZESA

Drogi Kolego, Anonimowy Krzysztofie, drogi Przyjacielu Krzysiu,
tak się złożyło, że to właśnie ja osobiście, świeżo upieczony Prezes w Okręgu Warszawskim, przygotowywałem korekty do zakładki "Okręgi" na stronie ZG PZF. I to ja osobiście popełniłem błąd, nie czytając dziesiąty raz ostatecznej wersji danych osobowych przesłanych do administratora strony. Cóż, nie chcę zwalać winę na pana Murphy'ego, który z pewnością towarzyszy każdemu z nas przez całe życie, ale on maczał na 100% w tym palce. Zapewniam Cię Krzysztofie, że do dziewiątego czytania Klub "VARSAVIANA" i jego prezes z imienia i nazwiska znajdowali się w przygotowywanym dokumencie. Ostatnią czynnością, którą wykonałem, to było wycinanie zbędnych kolumn... no i wycięło akurat "VARSAVIANA" - to była czysto mechaniczna czynność.
Bardzo gorąco przepraszam członków Klubu "VARSAVIANA" za tę pomyłkę, a także za późne sprostowanie, ale akurat Kolega Andrzej był od piątku do niedzieli w Ciechocinku na ZG i nie mógł natychmiast zamieścić moich przeprosin. Zapewniam Kolegę, że nie było tutaj żadnych innych intencji, poza kpiną szacownego Murphy'ego z nowego prezesa. No, ale piwo się rozlało... Pozostałe aspekty pretensji, proponuję szczerze omówić przy dobrym piwie, na które zapraszam, gdyż są to nasze "domowe" warszawskie sprawy.
Zapewniam VARSAVIANISTÓW, że mogą liczyć na moje pełne wsparcie we wspaniałej działalności wystawienniczej, a do osiągnięć chciałbym dorzuć jeszcze parę własnych złotych medali, gdyż od dłuższego czasu noszę wypełnioną deklarację członkowską Klubu, ale jakoś nie było okazji, aby ją złożyć.

Prezes Zarządu
Okręgu Warszawskiego PZF
Roman Babut
#3 | Adam Szuler dnia grudzień 22 2013 17:34:26
Klub "Reveniue" to istnieje już tylko chyba i wyłącznie na papierze. Rozmawiałem z Kol. Aleksandrem gdyż chciałem opisać klub w "F" jednak powiedział mi że nie prowadzą oni żadnej działalności. Tak samo chyba jest z "Druhem". Po co w ogóle są wykazywane te kluby skoro nie działają? Jeśli jest inaczej to proszę o sprostowanie.
#4 | er_be dnia grudzień 27 2013 23:53:33
Słuszna uwaga, dziękuję. Staramy się dotrzeć do Kolegów z tych klubów, aby stwierdzić stan faktyczny. Kluby te nie poinformowały ZO Warszawskiego, wg. moich informacji, o formalnym zaprzestaniu działalności. Więc jeszcze trochę cierpliwości z ewentualnym sprostowaniem.
Roman Babut

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.