Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: hakafil

free counters

stat4u

Aktualności

Spotkanie opłatkowe i sprawozdanie z działalności gostyńskiego Koła PZF

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 09.01.2014, 20:29 Okręg Wielkopolski Inne
Spotkanie opłatkowe i sprawozdanie z działalności gostyńskiego Koła PZFSpotkanie opłatkowe i sprawozdanie z działalności gostyńskiego Koła PZF

Członkowie Koła Polskiego Związku Filatelistów im. Wacława Boratyńskiego w Gostyniu rok 2014 rozpoczęli tradycyjnie od spotkania opłatkowego. Odbyło się ono 3 stycznia w sali miejscowego Domu Dziennego Pobytu. Gośćmi spotkania byli ksiądz prałat Artur Przybył, Jerzy Kulak – burmistrz Gostynia, Robert Czub – dyrektor Muzeum w Gostyniu oraz Krzysztof Doliński – właściciel firmy transportowej „Doltrans”.
Po odśpiewaniu kolędy i przełamaniu się opłatkiem, Andrzej Dudek – prezes Koła przedstawił w formie multimedialnej sprawozdanie Zarządu z działalności w roku 2013. Prezes przypomniał m.in., że gostyńskie Koło zorganizowało w poprzednim roku dwie wystawy – „Technika” (w maju podczas „Nocy Muzeów”) i „Moje hobby – medalierstwo”. Gostyńscy filateliści byli też czynnymi wystawcami. Swoje zbiory zaprezentowali na czterech wystawach konkursowych – na Krajowej Wystawie Filatelistycznej „Chojnów 2013”, na Okręgowej Wystawie Filatelistycznej „Debiuty XV – Koszalin 2013”, na Okręgowej Wystawie Filatelistycznej „Fauna Europy. 50 lat żubrów w Bieszczadach” oraz na Okręgowej Wystawie Filatelistycznej „Łódź 590”. Na uroczyste Palmaresy w Chojnowie i Lesku gostyńskie Koło zorganizowało wyjazdy. W minionym roku Koło PZF w Gostyniu było, jak co roku, współorganizatorem wycieczki autokarowej po ziemi gostyńskiej i rawickiej, połączonej z piknikiem.
Podczas spotkania goście życzyli gostyńskim filatelistom wszelkiej pomyślności w nowo rozpoczętym roku. Ostatnim punktem programu był plan pracy Koła na 2014 rok.

Andrzej Dudek
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.