Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: hakafil

free counters

stat4u

Aktualności

Koszaliński "Informator" 1/2014

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 20.03.2014, 00:22 Okręg Koszaliński Piśmiennictwo
Okręg KoszalińskiKoszaliński „Informator” 1/2014

Na początku marca ukazał się 78 numer „Informatora” Koszalińskiego Okręgu PZF. Rozpoczynamy kolejny, tym razem Jubileuszowy rok działalności w Koszalińskim Okręgu PZF. ten rok zapowiada się bardzo pracowicie. Nowy 2014 rok tradycyjnie rozpoczęty został noworocznym spotkaniem filatelistów Okręgu. Spotkanie upamiętniono okolicznościowym datownikiem.
Sprawozdanie z działalności w roku 2013 oraz zamierzenia na kolejny rok przedstawił na spotkaniu prezes Okręgu. Okręg nadal zamierza być środowiskiem kreatywnym, w pełni realizującym swoje, od lat wypracowane statutowe zadania.
Ubiegły rok przyniósł nam kolejne osiągnięcia zarówno
w dziedzinie publicystycznej jak i wystawienniczej. Wysokimi osiągnięciami wystawienniczymi szczycić się mogą zarówno dorośli jak i młodzi filateliści. Ich sukcesy widoczne były przez cały 2013 rok. Jego wymiernym podsumowaniem są osiągnięcia wystawiennicze, pokazane w materiale autorstwa Jerzego Siadaka. Nadal nasz kwartalnik wzbogacany jest o nowe tematy publicystyczne, pozwalające Czytelnikowi wybierać to, co najlepiej przypada do gustu. Oprócz znanych już tematów historycznych Kol. Władysława Fijałkowskiego, kontynuowana jest problematyka polskich latarni morskich Ryszarda Munzera, tematyka krowy w życiu człowieka Józefa Nierychlewskiego, transport pocztowy na znaczkach Jerzego Siadaka. Ukazał się również nowy temat morski Jana Krzosa pt. „Kołobrzeska Liga Morska i Rzeczna”. Wraca na łamy Informatora ulubiony temat bliski naszemu środowisku. Tym razem Kol. Julian Machniewski i Ryszard Munzer pokazują nam w I części „Koszalińskie pomniki w filatelistyce”. Pamiętamy też zawsze o tematyce bieżącej, tym razem o Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Życzymy aby każdy z Czytelników znalazł coś ciekawego dla siebie.
Zainteresowanych regularnym otrzymywaniem koszalińskiego kwartalnika zapraszamy do jego prenumeraty. Szczegóły pod adresem Okręgu lub Tel; 94 35 257 92 w każdy poniedziałek od 12.00 do 18.00.

facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.