Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 227
· Najnowszy użytkownik: susannaol3

free counters

stat4u

Aktualności

Pokaz filatelistyczny w Szkółce Leśnej w Krzeszowie - Nadleśnictwo Kamienna Góra.

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 26.03.2014, 19:49 Okręg Wrocławski Wystawy
Pokaz filatelistyczny w Szkółce Leśnej w Krzeszowie - Nadleśnictwo Kamienna Góra.Pokaz filatelistyczny w Szkółce Leśnej w Krzeszowie - Nadleśnictwo Kamienna Góra.

W dniu 24 marca 2014 r o godzinie 12 uroczyście otwarto pokaz filatelistyczny zorganizowany przez Nadleśnictwo Kamienna Góra i Miejskie Koło nr 17 Polskiego Związku Filatelistów w Kamiennej Górze. W sali edukacyjno-prelekcyjnej w Szkółce Leśnej w Krzeszowie koło Kamiennej Góry ustawiono osiem ekranów wystawienniczych w których zaprezentowano 128 kart eksponatu pt.:
"Las". Eksponat powstawał prze kilka lat, zbierano materiały różnorodne w szerokim znaczeniu słowa las. Ograniczono się do zebrania materiału dotyczącego las ze strefy klimatu umiarkowanego. W czasie otwarcia pokazu było obecnych
kilkadziesiąt osób, między innymi kilku filatelistów. Prezentacja eksponatu w Szkółce Leśnej będzie udostępniona do 24.05.br.
Budowa prezentowanego zbioru trwała prawie pół roku. Właścicielem tego zbioru jest Ewa Kuhnert, która posiłkowała się wiedzą filatelistyczną i merytoryczną swojego męża znanego filatelisty i działacza na rzecz Polskiego Związku Filatelistów i lokalnej społeczności. Eksponat został przygotowany z okazji 90 lat Lasów Państwowych, które w dniu 28 06 br.
będą obchodziły swój Jubileusz .Z powyższego zbioru zostanie stworzony eksponat wystawowy, który będzie po raz pierwszy prezentowany na KWF Kamienna Góra

Przesłał;
Hans Joachim Kuhnert
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.