Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 222
· Najnowszy użytkownik: Tatiana_kl

free counters

stat4u

Aktualności

Konkurs plastyczny przy KWF Kamienna Góra 2014.

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 23.04.2014, 20:28 Okręg Wrocławski Wystawy
Konkurs plastyczny przy KWF Kamienna Góra 2014.KONKURS PLASTYCZNY przy KWF KAMIENNA GÓRA 2014.

W czasie trwania Krajowej Wystawy Filatelistycznej Kamienna Góra 2014, odbędzie się wystawa po konkursowa prac plastycznych, które zostały wykonane przez dzieci szkół powiatu kamiennogórskiego i z miejscowości: Janów, Wałbrzych, Chojnów.
W dniu 10 kwietnia br. siedmioosobowe jury oceniło 124 prace i wybrało nagrodzone, oraz wyróżnione. Mamy nadzieję, że wystawa prac plastycznych na terenie Krajowej Wystawy Filatelistycznej Kamienna Góra 2014 spowoduje, iż dzieci wraz z opiekunami zainteresują się filatelistyką. Zobaczą sens wystawiennictwa, zainteresują się prezentowanymi znakami pocztowymi.
Podczas trwania wystawy będą pełnione dyżury przez miejscowych filatelistów, którzy służyć będą jako przewodnicy po wystawie.
Nadmieniamy, że czynimy starania by na terenie wystaw: filatelistycznej i prac z konkursu plastycznego była wystawa fotograficzna dotycząca przyrody ,oraz wystawa prac plastycznych miejscowych malarzy-artystów. Przy okazji informujemy, że w czasie KWF Kamienna Góra 2014 przybędą zorganizowane wycieczki z: Koszalina, Gostynia, Małopolski, oraz Śląska i oczywiście wielu indywidualnych filatelistów i sympatyków filatelistyki. Serdecznie zapraszamy.
Informujemy, że do 15 kwietnia należało dokonać opłat za uczestnictwo w wystawie.

Informację przesłał:
Hans Joachim Kuhnert

facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.