Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 222
· Najnowszy użytkownik: TinaGili

free counters

stat4u

Aktualności

Krajowa Wystawa Filatelistyczna - "Kamienna Góra 2014"

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 25.05.2014, 20:01 Okręg Wrocławski Wystawy
Krajowa Wystawa Filatelistyczna - "Kamienna Góra 2014"KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA KAMIENNA GÓRA 2014

W Kamiennej Górze w dniach 05.06-08.06 zostało zgłoszonych 84 tytuły eksponatów filatelistycznych. Wystawiać je będzie 70 wystawców z kraju i zagranicy tj. z Republiki Czech, Ukrainy i Białorusi. Eksponaty prezentować będzie 59 wystawców dorosłych w tym jedna kobieta, oraz 25 wystawców młodzieżowych wśród których jest 15 eksponatów wykonane prze dziewczęta. Prezentacja eksponatów będzie na prawie 300 ekranach co daje około 4800 kat formatu A. Wśród wystawców jest ośmiolatek i też ponad osiemdziesięciopięciolatek.
W tym miejscu chcę mocno podkreślić, że tak wielkiej wystawy w tej klasie dawno nie było. Przed dziewięciu laty w Kamiennej Górze odbywała się pierwszy raz Krajowa Wystawa Filatelistyczna również z zaproszonymi wystawcami z zagranicy. Wówczas eksponaty były prezentowane na ponad 330 ekranach. My kamiennogórzanie jesteśmy dumni, że możemy gościć wystawców i wielu sympatyków filatelistyki. W czasie trwania wystawy filatelistycznej odbędzie się szkolenie jurorów filatelistycznych co też jest wyróżnieniem. Informuję, że koledzy kolekcjonerzy będą prezentować: minerały, muszle ,numizmaty, oraz odznaki i medale i niewielki tematyczny zbiór etykietek zapałczanych. Przy wystawie będzie pokaz fotograficzny i prac plastycznych .Informuję, że codziennie będzie czynne stoisko Poczty Polskiej z ciekawym okolicznościowym datownikiem. Zachęcam do odwiedzin naszego regionu w którym jest wiele ciekawostek turystycznych. Informuję, że nagrodą główną GRAND PRIX jest rower męski miejski , ponad to 31 pucharów i wiele wydań albumowych i książkowych.
Życzę wszystkim wystawcom uczestniczącym w naszej wystawie wysokich ocen i wyróżnień, oraz wielu niezapomnianych chwil z pobytu w Kamiennej Górze.

Materiał przesłał:
Hans Joachim Kuhnert

facebookDrukuj

Komentarze

#1 | Andrzej Nowak dnia maj 25 2014 20:11:41
Zapraszam do oglądnięcia filmiku - Zaproszenie na wystawę filatelistyczną w Kamiennej Górze
www.kamiennogorsk...
Hans Joachim Kuhnert

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.