Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: hakafil

free counters

stat4u

Aktualności

79 numer Informatora Koszalińskiego Okręgu PZF

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 29.06.2014, 12:16 Okręg Koszaliński Piśmiennictwo
Okręg Koszaliński79 numer Informatora Koszalińskiego Okręgu PZF

Czerwcowy numer Informatora przybliża nas do głównych obchodów jubileuszu 60 lecia Koszalińskiego Okręgu PZF. Intensywne przygotowania dają się zauważyć w tematyce materiałów zamieszczonych w bieżącym numerze. Z dużym rozmachem przygotowujemy się do VII edycji Bałtyckiego Festiwalu Znaczka, którego formuła ma się opierać na wystawie eksponatów dorosłych i młodzieżowych filatelistów – inicjatywa zapowiada się więc bardzo ciekawie. O przygotowaniach dowiemy się więcej z materiału przygotowanego przez Zarząd Okręgu.
Bardzo interesującą retrospekcją dziejów Koszalińskiego Okręgu jest materiał wspomnieniowy pióra Zygmunta Linke. Jest to bardzo cenne i ciekawe spojrzenie na naszą przeszłość. W sposób szczególny zachęcamy Czytelników do lektury tego artykułu.
Spojrzeniem na naszą przeszłość jest również materiał przypominający najaktywniejszych działaczy wpisanych do księgi Zasłużonych dla Koszalińskiego Okręgu.
W 79 numerze kwartalnika znajdują się stałe rubryki, bez których trudno jest sobie wyobrazić nasz periodyk. Zamierzchłą historią poczty tych ziem
z wielkim znawstwem i niezwykłą pasją zajmuje się Władysław Fijałkowski. Tematyka marynistyczna zarezerwowana jest już na stale dla Ryszarda Munzera. Pozostałe tematy również mają swoich stałych Czytelników, oczekiwania powinny zostać zaspokojone w pełni.
Przedstawione materiały obrazujące bieżącą pracę i osiągane sukcesy
w powiązaniu ze wspomnieniami dają obraz ciągłości działania Polskiego Związku Filatelistów na terenie Pomorza Środkowego.
Zachęcamy do lektury czasopisma koszalińskich filatelistów. Życzymy aby każdy z Czytelników znalazł coś ciekawego dla siebie w tym numerze.
Zainteresowanych regularnym otrzymywaniem koszalińskiego kwartalnika zapraszamy do jego prenumeraty. Szczegóły pod adresem Okręgu lub Tel;
94 35 257 92 w każdy poniedziałek od 12.00 do 18.00.

Przesłał;
Andrzej Skorek

facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.