Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 216
· Najnowszy użytkownik: Mergoszcrake

free counters

stat4u

Aktualności

80 numer Informatora Koszalińskiego Okręgu PZF

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 28.09.2014, 13:02 Okręg Koszaliński Piśmiennictwo
Okręg Koszaliński80 numer Informatora Koszalińskiego Okręgu PZF

Z kwartalną dokładnością ukazuje się w Koszalińskim Okręgu PZF kolejny numer „Informatora”. Jest to 80 edycja tego czasopisma – można rzec, również jubileuszowa. Kwartalnik ukazał się w okresie uroczystych obchodów 60 lecia Koszalińskiego Okręgu. Był bardzo ważnym wydarzeniem wpisującym się w wydarzenia towarzyszące obchodom jubileuszu.
Aktualne wydanie kwartalnika zawiera tradycyjne działy publicystyczne. Czytelnicy znajdą tu odniesienia do naszej historii – dorobku i osiągnięć. Będą się mogli też zapoznać z bieżącymi działaniami koszalińskich filatelistów.
Niewiele okręgów Związku ma możliwość prezentowania we własnym periodyku swoich osiągnięć, przemyśleń czy trosk. Od 22 lat publicyści z Koszalina korzystają z takiego uprzywilejowania. W 60 letnim dorobku Okręgu działalność publicystyczną kwartalnika traktujemy jako wielką wartość pomnażającą intelektualny dorobek całego Polskiego Związku Filatelistów.
Nasze sukcesy osiągane przez 60 lat istnienia są dla miasta czy regionu ewidentnym wkładem w rozwój działalności kulturotwórczej. Daje ona możliwość wypoczynku, regeneracji sił twórczych, czy zdobywania wiedzy. Sukcesy osiągane z młodzieżą interesującą się filatelistyką stanowią niepodważalny wkład w ich rozwój. Koszalińscy filateliści potrafili skupić wokół siebie różne środowiska zawodowe, naukowe, samorządowe czy polityczne. Działania te miały tylko jedno na celu – dać młodym i dorosłym mieszkańcom tego regionu możliwość osobistego rozwoju i wypoczynku. Wszystkie te działania opisujemy w naszym „Informatorze”.
Ciesząc się z doniosłego jubileuszu 60 lecia Koszalińskiego Okręgu Polskiego Związku Filatelistów zachęcamy do spojrzenia na nasze środowisko jako ludzi pragnących zrobić coś pozytywnego dla miasta i regionu. Zapraszamy do lektury 80 numeru „Informatora” Koszalińskiego Okręgu PZF.
Zainteresowanych regularnym otrzymywaniem koszalińskiego kwartalnika zapraszamy do jego prenumeraty. Szczegóły pod adresem Okręgu lub Tel; 94 35 257 92 w każdy poniedziałek od 12.00 do 18.00.

Przesłał:

Andrzej Skorek
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.