Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: regmuz

free counters

stat4u

Aktualności

Odznaczenie dla Koła PZF w Oławie

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 03.10.2014, 20:29 Okręg Wrocławski Inne
Okręg WrocławskiMiejskie Koło Polskiego Związku Filatelistów w Oławie, w uznaniu zasług dla polskiej filatelistyki, Uchwałą Zarządu Głównego PZF, zostało wyróżnione"Złotą Odznaką Za Zasługi Dla Polskiej Filatelistyki".
Odznaczenie to zostało wręczone podczas palmaresu w dniu zamknięcia Wystawy Filatelistycznej „Oława 2014” zorganizowanej w ramach obchodów 780 rocznicy lokacji naszego miasta. Wręczył je na ręce Prezesa Koła w Oławie, Zdzisława Sachy, członek Zarządu Głównego PZF i Prezes Zarządu Okręgu PZF we Wrocławiu, Ryszard Wdowiak.
Wydarzenie to, tak znacząco doceniające działania i dorobek oławskiego środowiska filatelistycznego w skali kraju, odbyło się w ramach Wystawy Filatelistycznej oraz imprez towarzyszących, jak konkurs Nagroda Publiczności czy Wystawa nagrodzonych prac plastycznych na kartkę pocztową z okazji obchodów 780 rocznicy, wykonanych przez członków Młodzieżowego Koła Filatelistycznego działającego w Szkole Podstawowej nr 2 w Oławie, stąd jeszcze raz je przybliżamy.
To wyróżnienie jest zasługą oławskich filatelistów i sympatyków, władz samorządowych, instytucji i organizacji, zakładów pracy i firm osób fizycznych, jak również wszystkich mieszkańców wspierających działania filatelistów i odwiedzających nasze wystawy, za co bardzo serdecznie dziękuję.

Prezes Zarządu Koła PZF w Oławie
Zdzisław Sacha
facebookDrukuj

Komentarze

#1 | Adam Szuler dnia październik 07 2014 15:28:24
Gratulacje dla Koła w Oławie i Pana prezesa. Tak dalej trzymać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.