Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 341
· Najnowszy użytkownik: bobbyax2

free counters

stat4u

Aktualności

Pocztówki niepodległości

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 08.11.2014, 21:21 Inne
Pocztówki niepodległości
W ramach Wojewódzkich Obchodów Narodowego Święta Niepodległości - 11 listopada 2014 - odbędzie się gra miejska pod nazwą "Gdzie jest Marszałek?" organizowana przez Hufiec Szczecin ZHP. W grze biorą udział harcerze ze Związku Harcerstwa Polskiego i Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej oraz skauci z Royal Rangers. I to właśnie oni będą posiadali do rozdania 100 okolicznościowych, kolekcjonerskich pocztówek, które ostemplowane będą pieczęcią Poczty Harcerskiej Szczecin II.
Jak zdobyć pocztówkę?
11.11.2014 w godzinach 9.00-13.00 po terenie miasta poruszać się będą patrole harcerzy i skautów. Każdy z patroli będzie posiadał kilka sztuk pocztówek. By ją otrzymać wystarczy zatrzymać patrol i podać hasło: Pocztówka Niepodległości.
Równocześnie, harcerze zapraszają wszystkich mieszkańców Szczecina do udziału w akcji udostępniania Pocztówek Niepodległości na swoich profilach facebookowych.
Pocztówki do udostępniania lub rozsyłania znajdują się na profilu akcji:
https://www.facebook.com/pocztowki.niepodleglosci
Pocztówki Niepodległości to projekt współorganizowany przez Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Szczecin z Muzeum Historii Polski, pod mecenatem Miasta Szczecin i patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.