Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 667
· Najnowszy użytkownik: ibynaha

free counters

stat4u

Aktualności

Komunikat ZG PZF w sprawie nowodruków "Boże Narodzenie"

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 22.01.2015, 22:09 ZG PZF Inne
Komunikat ZG PZF w sprawie nowodruków "Boże Narodzenie"
Zarząd Główny PZF informuje, że decyzją Prezydium nr 50a/XX/2014/Prez. ZG PZF z dnia 08.08.2014 r. nowodruk „Boże Narodzenie” każdy dorosły członek Związku, który opłacił roczną składkę członkowską za 2014 r. i został ujęty w Sprawozdaniu z ruchu członków na dzień 30.06.2014 roku otrzyma 1 kpl. (wersja z perforacją i bez) bezpłatnie.
Wszystkie Okręgi otrzymały już przydział tych nowodruków w ilości odpowiadającej wykazanej liczbie członków w sprawozdaniu.
Każdy członek, który nie odebrał jeszcze należnego nowodruku, powinien zgłosić się pod jego odbiór w macierzystym Kole lub Okręgu.
Jednocześnie Zarząd Główny PZF prosi o zgłaszanie przypadków pobierania jakichkolwiek opłat za bezpłatny walor przez Koła/Oddziały/Okręgi PZF, gdyby taka sytuacja miała miejsce.
Razem z nowodrukami „Boże Narodzenie” Okręgi otrzymały także nowodruki „Produkty regionalne – jabłko łąckie”, zgodnie z zamówioną ilością wg dokonanych przedpłat.
Członkowie Związku mają prawo zamawiania poprzez macierzyste Koła i Okręgi dodatkowej liczby nowodruków „Boże Narodzenie” w cenie 60 zł, oraz „Jabłko łąckie” w cenie 40 zł, aż do wyczerpania zapasów. Uzyskane z tego tytułu środki zostaną przeznaczone na działalność statutową, m.in. stworzenie funduszu wystawienniczego na 2015 rok.

Józef Kuczborski
Sekretarz ZG PZF
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.