Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: CherylWek

free counters

stat4u

Aktualności

Zaproszenie do Wielopola Skrzyńskiego na wystawę filatelistyczną

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 09.05.2015, 00:04 Okręg Rzeszowski Wystawy
Okręg Rzeszowski
Na łamach lutowego numeru "Filatelisty" zamieszczone zostało obszerne sprawozdanie z Wystawy Filatelistycznej „Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu” eksponowanej w sierpniu 2014 r. w Ropczycach.
Od 9 maja 2015 r. wspomniana wystawa będzie miała swoją kolejną odsłonę w Wielopolu Skrzyńskim. Otwarcie wystawy zaplanowano na 9 maja na godz. 19:00 (wcześniej była informacja o planowanym otwarciu o godz. 16:00) w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim.
W programie m.in. wykład prof. Władysława Tabasza o kulcie Matki Bożej na ziemi wielopolskiej, koncert pieśni Maryjnych w wykonaniu Chóru Rolników z Wielopola Skrzyńskiego oraz prezentacja ekspozycji.
Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie stoisko pocztowe z aktualnymi walorami filatelistycznymi. Dostępna będzie okolicznościowa beznominałowa kartka pocztowa „Wielopole Skrzyńskie”, a także kartka pocztowa „Wystawa Filatelistyczna” spersonalizowany znak opłaty pocztowej (w ograniczonym nakładzie – na zamówienie) z wizerunkiem Matki Bożej Różańcowej czczonej w miejscowym kościele parafialnym. Uzupełnieniem będzie pamiątkowy stempel z wystawy.
Można będzie także zakupić 88-mio stronicowy, elegancko wydany na kredowym papierze katalog obejmujący Maryjne emisje Poczty Polskiej.

Szczegółowe informacje o wystawie i zamówienia można składać pisząc na adres: m_polanski@poczta.onet.pl
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.