Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: hakafil

free counters

stat4u

Aktualności

KWF Koszalin 2015

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 12.07.2015, 22:19 Okręg Koszaliński Wystawy
Okręg Koszaliński
Krajowa Wystawa Filatelistyczna "Żołnierz polski podczas II wojny światowej" Koszalin 2015. W związku z licznymi zapytaniami, kierowanymi do różnych osób, o możliwość zgłaszania eksponatów na powyższą wystawę, KOW wyjaśnia, że istnieje możliwość zgłaszania wszystkich eksponatów w klasach wystawienniczych zgodnie z regulaminem wystawy. Najbardziej pożądane są eksponaty o charakterze wojskowo - historycznym, jednak zdajemy sobie sprawę, że w PZF takich eksponatów istnieje ilość nie zapewniająca regulaminowej liczby prezentowanych ekranów na wystawie II stopnia. W związku z powyższym będą przyjmowane również eksponaty nie związane z tematem wystawy.
W celu ułatwienia zgłoszenia eksponatu drogą elektroniczną (adres e-mail: kow.kom15@wp.pl) załączamy odpowiednie wersje formularza zgłoszenia eksponatu oraz opisu eksponatu.
Wszelkie informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 600 066 093 (komisarz wystawy) lub 501 518 929 (przewodniczący KOW).
Komitet przygotowuje ciekawy program imprez towarzyszących, m.in. pocztę specjalną (w dniu 23.10.2015 r. - piątek), zapraszamy więc wszystkich wystawców do zaplanowania w dniach 21-24.10.2015 r. pobytu w Koszalinie oraz zgłaszania swoich eksponatów do udziału w wystawie.

Z filatelistycznym pozdrowieniem
Przewodniczący KOW
Leszek Bednarek
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.