Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 667
· Najnowszy użytkownik: ibynaha

free counters

stat4u

Aktualności

XVII Śląska Giełda Kolekcjonerów 2015

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 29.08.2015, 10:24 ZG PZF Inne
ZG PZF
Tradycyjnie już po raz XVII zapraszamy Państwa na Śląską Giełdę Kolekcjonerów, która odbędzie się w Katowickim „Spodku” w regionie Miłośników Sztuki Kolekcjonerskiej.
Giełda jak co roku odbędzie się w pierwsza niedzielę października - dnia 4 października 2015 w katowickim Spodku.
Spotkania te zwane są przez wielu przedstawicieli środowiska „Świętem Kolekcjonerów”, w którym swoje kolekcje zaprezentuje ponad 250 wystawców, a imprezę corocznie odwiedza ponad dwa tysiące pasjonatów i hobbystów.
Od siedemnastu lat, rokrocznie jesienią w Katowicach spotykają się kolekcjonerzy i hobbyści z całego kraju i zagranicy , aby zaprezentować zbiory, a także uzupełnić swoje kolekcje o nowe eksponaty. Przedmiotem tych spotkań jest zaprezentowanie, wymiana, sprzedaż nowości menniczych, a także, monet kolekcjonerskich, numizmatów. W zbiorach wystawców można będzie zobaczyć te najbardziej popularne eksponaty jak monety, numizmaty, banknoty, odznaczenia, żetony oraz karty i znaczki pocztowe jak również dewocjonalia, archiwalia, ekslibrisy. Usytuowanie Śląskiej Giełdy Kolekcjonerów na południu Polski w Katowicach, w bliskim sąsiedztwie i z dogodną infrastrukturą drogową, kolejowa i lotniczą, umożliwia szybką komunikację. Spodek zlokalizowany jest w centrum Katowic, przy rondzie im. gen. Jerzego Ziętka, łączącym drogę krajową 79 z Aleją W. Korfantego 35.
Serdecznie zapraszam do udziału w Święcie Kolekcjonerów!
Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.sgk.ztw.pl, lub adresem mailowym fraczkowska@ztw.pl, tel. 604-960-183
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.