Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: uxaqizun

free counters

stat4u

Aktualności

Spotkanie Klubu "Znaki Polecenia"

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 25.10.2015, 18:26 Okręg Kaliski Inne
Okręg Kaliski
19. i 20. września 2015 w Ośrodku Wypoczynkowym "Mikstat Las” (Okręg Kaliski PZF) odbyło się coroczne spotkanie Ogólnopolskiego Klubu Zainteresowań "Znaki Polecenia". W związku z upływającą kadencją spotkanie miało charakter zebrania sprawozdawczo - wyborczego.
Na spotkanie zjechali się członkowie i sympatycy z Gdańska, Gorzowa Wlkp., Jeleniej Góry, Kalisza, Lublina, Łodzi, Pogorzyc, Szczecina, Warszawy i Wrocławia. Znaczna część członków przyjechała ze swoimi małżonkami. W pierwszym dniu w miłej, rodzinnej atmosferze przy grillu do późnych godzin ciepłej soboty trwały rozmowy i wymiana walorów, które uczestnicy przywieźli ze sobą.
Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze odbyło się w niedzielny poranek i wzięło w nim udział 18. członków i jeden sympatyk Klubu. Po powitaniu i przedstawieniu sprawozdań z działalności merytorycznej i finansowego oraz Komisji Rewizyjnej rozpoczęła się dyskusja nad sprawozdaniami, a po niej postawiono wniosek o udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi Klubu.
Maciej Bukczyński, prezes Klubu podziękował w imieniu Zarządu za dotychczasową współpracę. Następnie wręczył brązowe odznaki "Za Zasługi dla Polskiej Filatelistyki" przyznane przez Zarząd Główny PZF Kazimierzowi Błądzińskiemu, Grzegorzowi Kowalewskiemu, Radosławowi Szczęsnowiczowi i Lechowi Wnękowi. Po powołaniu Komisji Skrutacyjnej zgłoszono sześciu kandydatów do Zarządu. W wyniku tajnego głosowania największą ilość głosu otrzymali: Henryk Bartkowiak, Maciej Bukczyński i Radosław Szczęsnowicz. Prezesem Klubu został ponownie Maciej Bukczyński, Henryk Bartkowiak sekretarzem a Radosław Szczęsnowicz skarbnikiem. Komisję Rewizyjną stanowią Marian Rowiński, przewodniczący i Jacek Krawcewicz. Po wyborach odbyła się dalsza część dyskusji zdominowana możliwością otrzymania miejsca na stronie internetowej i miejscem przyszłorocznego spotkania. Wszyscy uczestnicy większością głosów postanowili ponownie spotkać się w urokliwym i gościnnym miejscu, jakim jest Ośrodek Wypoczynkowy "Mikstat Las”. Spotkanie zakończył wspólny obiad, po którym uczestnicy spotkania rozjechali się do domów - mówiąc do zobaczenia za rok w Mikstacie.

Maciej Bukczyński
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.