Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 13

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 216
· Najnowszy użytkownik: ADAMWOCHNA

free counters

stat4u

Aktualności

Filatelista 4/2016

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 06.04.2016, 10:34 ZG PZF Filatelista
Filatelista 4/2016Już wkrótce rozpocznie się dystrybucja kolejnego numeru związkowego miesięcznika "Filatelista". Numer 4/2016 (1122) zawiera jak zwykle wiele ciekawych materiałów, a pełny spis treści oraz okładkę numeru można zobaczyć po kliknięciu >>TUTAJ<<. Przypominamy również, że pismo jest dostępne także w sieci księgarń Empik.
facebookDrukuj

Komentarze

#1 | Adam Szuler dnia kwiecień 06 2016 13:49:33
Licho z tym Empikiem jest. W Olesnicy jest Filatelista nie do kupienia. We wroclawskich punktach tez nie znalazlem. Na prosba o zamowienie obsluga mowi ze oni nie sa w stanie tego dokonac bo to odgornie tytuly prasowe przychodza. Drugi fakt jest taki ze jesli zas przyjdzie dany tutul a nie schodzi to jego dystrybucja w danym Empiku jest wstrzymywana. Takze ciezko o zakup.
#2 | Adam Szuler dnia kwiecień 06 2016 14:01:08
Co do spisu tresci biezacego numeru to widze ze dalej bardzo udziela sie tam Klub Inicjatyw Filatelistycznych. Jest to ciekawa jednostka. Klub jest jednoosobowy w ktorym jest jego zalozyciel - "Ks". Dziala poza strukturami PZF i promuje sie (reklamuje wydawnictwa) w czasopismie zwiazkowym. Ot taki kwiatek bo "bycie w PZF nie daje żandych profitów". Widać można nie być a jednak pośrednio je mieć.
#3 | Wojtek Nowinski dnia kwiecień 06 2016 20:17:33
Temat dostępności w Empikach był poruszany na Forum: http://www.zgpzf....php?t=6030. Jest tam również podane oficjalne stanowisko wydawcy w tej sprawie. Zapraszam do lektury.
#4 | Adam Szuler dnia kwiecień 06 2016 20:42:09
Wiem bo bralem udzial w tej dyskusji. Niestety sytuacja sie zmienila ze wzgledu ze byl okres ze "F" nikt tam wytedy nie kupowal (w tamtym czasie mieszkalem na Slasku) i jego dysyrybucja zostala w tych punktach wstrzymana. Odwrocenie zas tej sytuacji jest niemozliwe gdyz prosilem obsluge Empiku o sprowadzanie "F" bo jestem zaintetesowany i gdyby czasopismo bylo to bym kupowal.
#5 | zbieracz12 dnia kwiecień 14 2016 10:28:37
swego czasu miałem pomysł aby Filatelista był dostepny do kupienia w sklepie internetowym poczty polskiej - wiele osób tam kupuje znaczki i przy okazji na pewno jakaś część nakładu Filatelisty by sie sprzedała poprzez internet. pisałem na ten temat do redakcji ale nie wypaliło - może teraz wartoby powrócić do tematu - mamy nową Panią Redaktor Naczelna

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.