Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: hakafil

free counters

stat4u

Aktualności

Znaczące zainteresowanie wystawą literatury

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 09.05.2016, 09:03 ZG PZF Wystawy
Znaczące zainteresowanie wystawą literaturyKomitet Organizacyjny Krajowej Wystawy Literatury Filatelistycznej w Iławie, która odbędzie się podczas wrześniowego Zjazdu PZF, z zadowoleniem przyjął przeszło 70 zgłoszeń. Przedłużony o miesiąc termin zgłaszania uczestnictwa pozwolił wszystkim zainteresowaniem na dosłanie informacji.
Największą grupę - przeszło 40 tytułów - stanowią opracowania badawcze, czasopisma i periodyki z zakresu historii poczty i filatelistyki oraz katalogi znaków pocztowych. Zgłoszono także 10 eksponatów w formie elektronicznej.
Organizatorzy dziękują wszystkim zainteresowanym i proszą o przesyłanie zgłoszonych eksponatów na adres wskazany w regulaminie wystawy.
facebookDrukuj

Komentarze

#1 | railman dnia maj 09 2016 15:14:53
Pomysł bardzo dobry zorganizowania wystawy w czasie zjazdu, oby tylko zaczytani delegaci mieli czas zająć się sprawami zjazdu.
Ale skoro mamy taką frekwencję wystawców to niekoniecznie prohibicja na klasę literatury na innych wystawach jest dobrym pomysłem. Lepiej przeszkolić sędziów, aby potrafili sędziować klasę literatury...
#2 | Adam Szuler dnia maj 10 2016 17:02:05
Zgadzam się w 100 % z ostatnim zdaniem. Jestem także przeciwny dyskryminacji klasy literatury na wystawach i dedykowania im tylko jednej okazji do zaprezentowania się na kilka lat. Swoją drogą gdy jest taka klasa to powinno się umożliwić zwiedzającemu przeglądnięcie ekspozycji. Wymaga to za pewnie trochę lepszej organizacji ale wszystko można ogarnąć jak się chce.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.