Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 223
· Najnowszy użytkownik: Bonhomming

free counters

stat4u

Aktualności

Komunikat Koła Nr 1 w Katowicach w sprawie spotkań wymiennych

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 16.06.2016, 17:27 Okręg Śląsko-Dąbrowski Inne
Okręg Śląsko-DąbrowskiKomunikat Koła Nr 1 w Katowicach w sprawie przerwy wakacyjnej dotyczącej spotkań wymiennych organizowanych przez Koło w katowickim klubie "Rezonans". Przerwa potrwa przez cały okres wakacyjny, tj. od 28 czerwca 2016 r. do 6 września 2016 r.
facebookDrukuj

Komentarze

#1 | mm dnia czerwiec 17 2016 19:12:32
Ciekawe co sprawiło, że organizatorzy spotkań wymiennych w Kole nr 1 w Katowicach uznali, że zawieszenie na okres wakacyjny organizowania owych spotkań powinno zostać zakomunikowane kilkutysięcznej społeczności filatelistów zrzeszonych w PZF i kilka razy większej grupie niezrzeszonej? Chyba Koledzy z Koła nr 1 w Katowicach mają inne, ciekawsze, osiągnięcia, którymi warto jest się chwalić. Panowie, więcej umiaru!!!
#2 | Andrzej Nowak dnia czerwiec 19 2016 14:00:17
Szanowny niedoinformowany filatelisto!
Giełda czy spotkania wymienne w Katowicach są po Warszawie największą tego typu filatelistyczną imprezą. Przyjeżdżają na nią ludzie niemal z całej Polski co tydzień można tam spotkać filatelistów z całego Śląska a także z Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Poznania, Lublina i innych stron. Giełda ta jest organizowana jak ja pamiętam od bardzo dawna. Ja zacząłem na niej bywać od 1975 roku. Od chyba 30 lat a może i dłużej opiekunem i organizatorem tej giełdy jest prezes Romuald Jeżewski. Organizacja takiej giełdy i to przez tyle lat niewątpliwie jest największym osiągnięciem tego Koła. Proszę mi pokazać drugie takie Koło PZF. Chyba nie muszę pisać po co ta informacja została podana na stronie ZG? Panie kolego o więcej umiaru proszę!!!
#3 | mm dnia czerwiec 19 2016 19:15:47
Szanowny panie (świadomie z małej litery bo pan do mnie też tak zwraca się!!!)
Jak wyglądają spotkania wymienne w Katowicach to wiem. Nie przeczę, że cieszy się zainteresowaniem. Jeśli strona zgpzf.pl jest po to aby publikować takie komunikaty to posypuję głowę popiołem. Widać jestem niedouczony i nie rozumiem skali relacji Katowice-Polska. Gratuluję wielkości. Wiwat giełda w Katowicach!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.