Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 214
· Najnowszy użytkownik: regmuz

free counters

stat4u

Aktualności

Komunikat w sprawie spotkania zbieraczy całostek polskich

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 07.09.2016, 20:00 Okręg Małopolski Wystawy
Okręg Małopolski
W dniach 16-22. września 2016 r. w Trzebini przy ul. Piłsudskiego odbędzie się Specjalizowana Krajowa Wystawa Filatelistyczna "Całostki - Trzebinia 2016". Do kontaktów organizacyjnych dostępny jest Kol. Marian Kazieczko tel. 32/613-81-92.
W sobotę 17 września odbędzie się SPOTKANIE ZBIERACZY CAŁOSTEK. Od rana filatelistów czeka wiele atrakcji! Na stoisku pocztowym będzie dostępny kasownik i kartka okolicznościowa. Już będą znane wyniki, jakie uzyskały poszczególne eksponaty, a w godzinach 9:00 - 12:00 będzie możliwość dyskusji z sędziami przy gablotach. Obiad 12:00 - 13:00 i zaraz potem koleżeńska giełda wymienna całostkarzy bez limitu czasowego. Przez cały dzień możliwość rozmów wszystkich chętnych z ekspertem do spraw całostek Kol. Piotrem Pelczarem i spontaniczne spotkania kolekcjonerów całostek, wystawców oraz członków Komisji Całostek. Spodziewamy się, że przedstawiciel Firmy Fischer chętnie będzie przyjmował nasze uwagi w sprawie katalogowania całostek ziem polskich oraz bieżących publikacji o całostkach w kąciku Świat całostek w „Przeglądzie Filatelistycznym”.
Warto zaplanować sobie czas na zwiedzenie wystawy, na spotkanie znajomych zbieraczy, na pogawędki o całostkach i weekendowy wypoczynek. Nie może Ciebie zabraknąć! Zapraszamy!
Wystawa, noclegi, restauracja, kawiarnia, winiarnia, piwnice, ogród, parking itd. - wszystko na miejscu = Dwór Zieleniewskich: http://lir-portal.pl/dwor-zieleniewskich/aktualnosci.html
facebookDrukuj

Komentarze

#1 | pioter dnia lipiec 09 2016 20:16:54
Zapraszamy wszystkich zbieraczy CAŁOSTEK
oraz wszystkich tych,
którzy chcą całostki oglądać, pokochać i zacząć zbierać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.