Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 651
· Najnowszy użytkownik: Silasvar

free counters

stat4u

Aktualności

Filatelista 4/2017

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 28.03.2017, 22:53 ZG PZF Filatelista
Filatelista 4/2017Już wkrótce rozpocznie się dystrybucja kolejnego numeru związkowego miesięcznika "Filatelista". Numer 4/2017 (1134) zawiera jak zwykle wiele ciekawych materiałów, a pełny spis treści oraz okładkę numeru można zobaczyć po kliknięciu >>TUTAJ<<. Przypominamy również, że pismo jest dostępne także w sieci księgarni Empik.
facebookDrukuj

Komentarze

#1 | Wojtek Nowinski dnia marzec 31 2017 01:33:05
Osoby, które chcą zabrać głos w dyskusji na temat Związku i nie tylko, zapraszamy na Forum Filatelistów (http://www.zgpzf....) do działu Tematyka Ogólna. Komentarze dodawane na stronie ZG PZF nie związane z treścią postów, pod którymi są dodawane, będą bez ostrzeżenia usuwane, a konta osób nie stosujących się do tego zalecenia będą blokowane.
#2 | jst39 dnia marzec 31 2017 02:14:26
Szanowny Panie Wojciechu,
Przepraszam, że zrobiłem Panu kłopot i w tym miejscu umieściłem parę zdań (grzecznych), w sprawie ważnej dla naszego Związku dla Pana Prezesa Zarządu PZF. Jeśli już tak dba Pan o poprawność strony to proszę umieścić go ponownie na proponowanej pozycji - powinien go Pan jeszcze miec na administrowanym serwerze.
Motywuję to tym, że nie robiłem pisemnej notatki i nie chciałbym aby ponowny wpis odbiegał od usuniętego.
Oczekuję realizacji. Pozdrawiam.
#3 | Wojtek Nowinski dnia marzec 31 2017 11:58:37
Szanowny Panie jst39. Komentarz został fizycznie usunięty z serwera i nie może zostać przywrócony, również na Forum. Jeśli chce Pan toczyć dalej tą dyskusję, zapraszam na Forum Filatelistów. Byłoby również miło, aby Pan się tam przedstawił.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.