Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 652
· Najnowszy użytkownik: FrithjofKaf

free counters

stat4u

Aktualności

e-Filatelista - cyfrowe wersje nowych numerów Filatelisty

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 18.04.2017, 08:27 ZG PZF Filatelista
ZG PZF
Polski Związek Filatelistów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznego grona filatelistów oraz chcąc zainteresować filatelistyką młodsze pokolenia, dla których media elektroniczne są niemalże naturalnym środowiskiem uruchamia możliwość nabywania FILATELISTY w formie elektronicznej, tzn. e-Filatelista.
Wszystkich zainteresowanych informujemy, że od dzisiaj funkcjonuje tzw. e-sklep, w którym każdy może zakupić wszystkie tegoroczne oraz wydane w latach 2015-2016, zeszyty FILATELISTY. Wszystkie pliki zapisane są w formacie PDF.
Można zakupić pojedyncze numery Filatelisty, jak również w tzw. subskrypcjach 3-, 6- i 12-miesięcznych. Ceny są bardzo atrakcyjne.
System płatności obsługiwany jest przez Przelewy24.pl. W tej chwili płatność jest możliwa jedynie w formie przelewu, ale wkrótce można będzie płacić za e-Filatelistę także kartą kredytową.
Każdy zainteresowany znajdzie e-Filatelistę klikając na specjalny banner znajdujący się na stronie zgpzf.pl lub wpisując w przeglądarce internetowej adres:

Z chwilą poprawnego zakończenia płatności, zakupiony przez użytkownika zeszyt Filatelisty zostaje udostępniony mu na jego indywidualnym koncie. Użytkownik może przeglądać Filatelistę on-line, drukować dowolną stronę lub cały zeszyt a nawet pobrać plik na własny komputer i korzystać z niego off-line.

Stosowne oprogramowanie zostało przygotowane przez specjalistyczną firmę, którą prowadzi jeden z naszych kolegów, stronę prawną przedsięwzięcia wspomagał z kolei innych z członków PZF.
Pracujemy także nad odpowiednimi aplikacjami dla użytkowników tabletów i smartphone-ów. Wkrótce pojawią się odpowiednie aplikacje dla użytkowników urządzeń mobilnych, najpierw dla urządzeń na platformie Android a następnie iOS.
facebookDrukuj

Komentarze

#1 | archeofil dnia kwiecień 19 2017 12:41:04
Pomysł super, ale niestety nie mogę się zarejestrować w sklepie e-filatelisty. Mój Firefox ciągle wyświetla komunikat: "Połączenie nie jest zabezpieczone. Wprowadzone dane logowania mogą zostać przechwycone".
#2 | Wojtek Nowinski dnia kwiecień 19 2017 20:29:59
Rejestracja i logowanie są możliwe, a komunikat jest tylko ostrzeżeniem przeglądarki FireFox. Niemniej jednak przyjęliśmy zgłoszenie w tym temacie od innego użytkownika i trwają prace nad usunięciem tej niedogodności. Przy okazji informujemy, że zgłoszenia błędów, problemów lub propozycji udogodnień przyjmujemy tylko przez zgłoszenie na adres e-mail podany na zakładce "Kontakt" na stronie e-Filatelisty. Szersze wyjaśnienie dlaczego, znajduje się na Forum Filatelistów w wątku poświęconym e-Filateliście.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.