Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 220
· Najnowszy użytkownik: ama

free counters

stat4u

Aktualności

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na projekt kartki pocztowej - wyniki

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 18.06.2017, 12:10 Okręg Wrocławski Inne
III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na projekt kartki pocztowej - wynikiW lutym 2017 r. Koło Polskiego Związku Filatelistów Nr 4 w Oleśnicy wspólnie z Klubem Zainteresowań PZF "Olesnicoviana" i Klubem Rowerowym "Oleśnica Bajk Stajl" ogłosiły konkurs plastyczny na projekt kartki pocztowej o tematyce rowerowej. Patronat nad nim objął medalista olimpijski, mistrza świata i wielokrotny mistrz Polski w kolarstwie - Ryszard Szurkowski oraz wójt Gminy Oleśnica - Marcin Kasina.

Podczas wystawy "Oleśnica Bajk Art" w dniu 27 maja otwarto pokonkursową wystawę prac oraz ogłoszono wyniki konkursu, na który wpłynęły 362 prace z 29 placówek szkolono-wychowawczych z terenu całej Polski.

Oprócz uczestników z powiatu oleśnickiego w konkursie wzięły udział szkoły z: Końskich, Mirca, Oławy, Orłowa, Wólki-Kondratowa, Słupi Koneckiej, Zabrza, Cycowa, Golczewa, Korsz i... Pacanowa.

Wyniki III OKP na projekt kartki pocztowej:
w kategorii szkoła podstawowa (klasy I - III)
I miejsce:
Nr 55 Natalia Poloczek - klasa II a, SP Nr 43 im. Leona Kruczkowskiego w Zabrzu
II miejsce:
Nr 53 Amelia Kolenda - klasa III a, SP Nr 43 im. Leona Kruczkowskiego w Zabrzu
III miejsce
Nr 29 Mateusz Goska - klasa III, SP im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Orłowie

wyróżnienia:
Nr 18 Bartosz Pogorzały - klasa II, SP im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Orłowie
Nr 28 Ksawery Grabarek - klasa II, SP im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Orłowie
Nr 100 Oliwia Dudycz - klasa III b, SP Nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Nr 104 Mariusz Gnap - klasa II a, SP Nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Nr 105 Kajetan Matusiak - klasa II a, SP Nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Nr 118 Maja Mikołajczyk - klasa III, SP Nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Nr 153 Igor Głowienkowski - klasa II e, SP Nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy
Nr 173 Karol Bałoniak - klasa II a, SP w Sokołowicach
Nr 176 Franiszek Seruga - klasa II a, SP w Sokołowicach
Nr 202 Martyna Maleszak - klasa III , SP Nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich
Nr 205 Nina Kania - klasa III c, SP Nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich
Nr 331 Bartłomiej Stanisławczyk - klasa II a, SP Gminy Oleśnica

w kategorii szkoła podstawowa (klasy IV - VI)
I miejsce:
Nr 328 Gabriela Wajerowska - klasa V, SP Gminy Oleśnica
II miejsce
Nr 210 Maja Kania - klasa VI a, SP Nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich
III miejsce:
Nr 35 Agata Świercz - klasa V, SP w Wólce-Konradowie

wyróżnienia:
Nr 5 Dominka Szarf - klasa VI, SP Nr 2 im. Jakuba Sobieskiego w Oławie
Nr 65 Julia Zakrzewska - klasa ?, SP z OI Nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy
Nr 66 Mateusz Zadka - klasa VI c, SP z OI Nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy
Nr 85 Zofia Raczkowska - klasa V a, SP Nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy
Nr 145 Natalia Pasternak - klasa V, SP w Smolnej
Nr 159 Michalina Kuchczyńska - klasa V b, SP Nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy
Nr 165 Martyna Owacarz - klasa IV b, SP Nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy
Nr 178 Zuzanna Domańska - klasa ?, SP w Sokołowicach
Nr 213 Martyna Stachera - klasa IV b, SP Nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich

w kategorii gimnazjum
I miejsce:
Nr 39 Anna Szustak - klasa III a, I Publiczne Gimnazjum w Słupi

II miejsce:
Nr 43 Julia Domaradzka - klasa II b, I Publiczne Gimnazjum w Słupi

III miejsce:
Nr 278 Karol Salik - klasa II, Gimnazjum Gminy Oleśnica im. Szarych Szeregów w Oleśnicy

wyróżnienia:
Nr 1 Małgorzata Lelonek - klasa III c, Gimnazjum Nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy
Nr 42 Katarzyna Odziemek - klasa III a, I Publiczne Gimnazjum w Słupi
Nr 45 Mateusz Wójcik - klasa I b, I Publiczne Gimnazjum w Słupi
Nr 46 Mateusz Gębski - klasa I a, I Publiczne Gimnazjum w Słupi
Nr 235 Wiktoria Skórka - klasa II b, Gimnazjum im. Aleksandra Kamińskiego w Bierutowie
Nr 236 Dorota Rejak - klasa II b, Gimnazjum im. Aleksandra Kamińskiego w Bierutowie
Nr 263 Angelika Pietr - klasa III, Gimnazjum Gminy Oleśnica im. Szarych Szeregów w Oleśnicy
Nr 345 Mariola Skrzyniarz - Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy

Informację przekazał:
Adam Szuler
Prezes Koła PZF Nr 4 w Oleśnicy
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.