Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 662
· Najnowszy użytkownik: Jameslab

free counters

stat4u

Aktualności

Informacja o uczestnictwie PZF w VI edycji targów FILA EXPO 2017

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 28.07.2017, 20:40 ZG PZF Inne
ZG PZF
Polski Związek Filatelistów już po raz szósty ma zaszczyt uczestniczyć na zasadach partnerskich w międzynarodowych targach numizmatyczno - filatelistycznych MONETY EXPO WARSAW i FILA EXPO WARSAW, które odbędą się w dniach 1-2 września 2017 roku tym razem w gmachu Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, Warszawa ul. Bracka 25.

To największe przedsięwzięcie na polskim rynku kolekcjonerskim pod względem formuły i rozmachu, skupiające grono wystawców i kupców filatelistycznych, którzy zaprezentują swój materiał handlowy. Ofertę uzupełni materiał filokarystyczny. Silną reprezentację stanowić będą producenci artykułów kolekcjonerskich z najnowszą ofertą klaserów, albumów, hawidów, lup, koszulek ochronnych i wielu innych akcesoriów filatelistycznych. Bardzo znaczące będzie otoczenie pokrewnej branży numizmatycznej.

Polski Związek Filatelistów na specjalnie zorganizowanym stoisku zaprezentuje swój dorobek organizacyjny. Redakcja związkowego periodyku „Filatelisty” chętnie podzieli się informacjami na jego temat, zbierze opinie a także udostępni archiwalne numery czasopisma. Będzie też można oczywiście nabyć aktualne egzemplarze. PZF zapewni również obecność eksperta PZF, który nieodpłatnie postara się zbadać autentyczność Państwa walorów filatelistycznych i ewentualnie dokonać wstępnej wyceny. Również inni członkowie i rzeczoznawcy ZG PZF chętnie podzielą się wiedzą i udzielą informacji na temat członkostwa w PZF, dostępnej literatury i innych nurtujących gości pytań. Jest to więc doskonała okazja nie tylko dla zaawansowanych kolekcjonerów ale też osób nie związanych z kolekcjonerstwem do pogłębienia swojej wiedzy i uzyskania wartościowych porad oraz wymiany poglądów.

W ramach imprez targowych Okręg Warszawski PZF, we współpracy z Kolegium Wystawiennictwa Zarządu Głównego Polskiego Związku Filatelistów, zorganizuje nie konkursową Wystawę Filatelistyczną "W drodze ku niepodległości 1917-1918", której tematem przewodnim będzie "100. Rocznica powstania Armii Polskiej we Francji". Na wystawie zobaczymy ciekawe eksponaty poświęcone pocztom wojskowym oraz z pierwszych dni niepodległości. Organizatorom udało się zebrać ciekawe eksponaty prezentujące tę dziedzinę kolekcjonerstwa.

Serdecznie zapraszamy!

Marcin Wysocki
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.