Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 667
· Najnowszy użytkownik: ibynaha

free counters

stat4u

Aktualności

Rok Tadeusza Kościuszki

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 05.11.2017, 14:18 ZG PZF Inne
Rok Tadeusza KościuszkiW związku trwającym rokiem Tadeusza Kościuszki, w dniu zakończenia Insurekcji Kościuszkowskiej (16.11.2017) Ogólnopolski Klub Zbieraczy Frankatur Mechanicznych "FRANKOTYP" im. Tadeusza Hampla stosował będzie nakładkę na maszynę frankującą. Przewidziana jest również koperta okolicznościowa. Wzór frankatury i koperty znajduje prezentujemy poniżej.

Każdy kto chce otrzymać frankaturę może może zamówić ją na kopercie okolicznościowej w cenie 5 zł/szt. (koperta wraz z ofrankowaniem) lub na zwykłej białej kopercie w cenie 3,20 zł/szt. Frankatura listem poleconym wykonywana będzie TYLKO na zwykłej białej kopercie w cenie 6,30 zł/szt, na kopercie okolicznościowej nie ma miejsca na naklejenie e-R-ki. Można również nadesłać zaadresowane koperty formatu C6 do ofrankowania okolicznościową nakładką. Zrealizowane zostaną wszystkie zamówienia nadesłane do dnia 15.11.2017 r., korespondencję do ofrankowania proszę kierować na adres:

Polski Związek Filatelistów
Ogólnopolski Klub Zbieraczy
Frankatur Mechanicznych
„FRANKOTYP”
ul. Fabryczna 25
90-341 Łódź

Należność za ofrankowanie korespondencji należy wpłacić na konto ZO PZF w Łodzi z dopiskiem Klub "Frankotyp", nr konta: PKO BP o/Łódź 45 1020 3352 0000 1502 0092 1791. Do przesyłki proszę dołączyć kopię dokonania wpłaty, ofrankowane zostaną wszystkie koperty nadesłane do 15.11.2017 r. Zamówienia można również składać w tym terminie drogą elektroniczną na adres blaszczyk26@interia.pl nadsyłając wraz z zamówieniem skan potwierdzenia przelewu.

Wszystkich zainteresowanych zbieraniem frankatur mechanicznych zapraszamy do wstąpienia w szeregi naszego klubu. Członkowie klubu mogą również zamówić abonament frankatur z maszyny klubowej, więcej informacji na naszej stronie internetowej http://www.pzflodz.pl/kluby-pzf/frankotyp.html

Informację przekazał:
Krzysztof Błaszczyk
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.