Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 667
· Najnowszy użytkownik: ibynaha

free counters

stat4u

Aktualności

Z frankaturą na święta

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 03.12.2017, 14:53 ZG PZF Inne
Z frankaturą na święta Aby tradycji Bożonarodzeniowej stało się zadość, również i w tym roku Ogólnopolski Klub Zbieraczy Frankatur Mechanicznych "FRANKOTYP" im. Tadeusza Hampla stosował będzie okolicznościową nakładkę na maszynę frankującą. Zamiast kupować na poczcie znaczki, każdy z Was może swoją korespondencję z życzeniami świątecznymi udekorować przygotowaną na tę okoliczność frankaturą mechaniczną z Mikołajem i stroikiem świątecznym na nakładce okolicznościowej. Wszystko co jedynie trzeba zrobić, to naszykować zaadresowane koperty C6 z kartkami z życzeniami do Waszych bliskich w środku i nadesłać je na adres naszego klubu. My po ostemplowaniu ich frankaturą okolicznościową roześlemy je do Waszych bliskich na terenie całego kraju. Żeby uniknąć nachodzenia rysunku na kopercie na frankaturę, tak by była wyraźna czytelna i wyglądała estetycznie, należy pozostawić niezadrukowany obszar długości 11 cm i wysokości 3,5 cm mierząc od prawego górnego narożnika. Koszt ostemplowania jednej koperty wynosi 3,20 zł listem zwykłym lub 6,30 listem poleconym. Ostemplowane zostaną wszystkie koperty nadesłane do dnia 13.12.2017 r., korespondencję do ofrankowania proszę kierować na adres:

Polski Związek Filatelistów
Ogólnopolski Klub Zbieraczy
Frankatur Mechanicznych
„FRANKOTYP”
ul. Fabryczna 25
90-341 Łódź

Należność za ofrankowanie korespondencji należy wpłacić na konto ZO PZF w Łodzi z dopiskiem Klub Frankotyp, nr konta: PKO BP o/Łódź 45 1020 3352 0000 1502 0092 1791. Do przesyłki proszę dołączyć kopię dokonania wpłaty, ofrankowane zostaną wszystkie koperty nadesłane do 13.12.2017 r. Zamówienia można również składać w tym terminie drogą elektroniczną na adres blaszczyk26@interia.pl nadsyłając wraz z zamówieniem skan potwierdzenia przelewu.

Wszystkich zainteresowanych zbieraniem frankatur mechanicznych zapraszam do wstąpienia w szeregi naszego klubu. Członkowie klubu mogą również zamówić abonament frankatur z maszyny klubowej, więcej informacji na naszej stronie internetowej http://www.pzflodz.pl/kluby-pzf/frankotyp.html . Posiadamy zapas wcześniejszych frankatur, zainteresowanych nabyciem prosimy o kontakt listowny lub mailowy.

Z filatelistycznym pozdrowieniem
Przewodniczący Klubu "FRANKOTYP"
Krzysztof Błaszczyk
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.