Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 219
· Najnowszy użytkownik: Iwona

free counters

stat4u

Aktualności

Badanie ankietowe członków PZF

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 28.02.2018, 21:35 ZG PZF
ZG PZFSzanowni Filateliści,
zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety w sposób zgodny z Państwa odczuciami i doświadczeniem. Celem tego badania jest zobrazowanie obecnej sytuacji dotyczącej filatelistyki oraz bezpośrednio związanej z Polskim Związkiem Filatelistów. Zapraszamy do udziału w ankiecie zarówno członków PZF jak i filatelistów niezrzeszonych. Wszystkie wypełnione przez uczestników badania ankiety są dla nas jednakowo ważne. Wnioski przyczynią się do poszerzenia wiedzy o nas samych jak również do modelowania sytuacji w PZF w nieodległej przyszłości. Poświęcony przez Państwa czas pozwoli nam na realizację tych zadań.
Ankiety można przesłać anonimowo, ale te z podanymi informacjami poniżej wezmą udział w losowaniu ponad 100 nagród rzeczowych.
Formularz ankiety dostępny jest jako plik do pobrania poniżej, który po wydrukowaniu i wypełnieniu należy odesłać na wskazany adres. Poniżej znajduje się również odnośnik do elektronicznej wersji ankiety, którą można wypełnić on-line, bez konieczności drukowania.

Prosimy o skorzystanie z najbardziej dogodnej dla Państwa formy ankiety i sposobu jej przesłania. Wyniki losowania nagród zostaną opublikowane w czerwcowym numerze „Filatelisty” i zamieszczone na stronie www.zgpzf.pl

Z góry dziękujemy za udział w badaniu.
Zarząd Główny PZF
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.