Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 219
· Najnowszy użytkownik: karahu3

free counters

stat4u

Aktualności

Wernisaż filatelistyczny Oddziału PZF w Gliwicach

Dodane przez Redakcja, Dnia: 12.09.2018, 09:20 Okręg Śląsko-Dąbrowski Inne
Wernisaż filatelistyczny Oddziału PZF w Gliwicach
Jak co roku również w 2018 r. Oddział Gliwice Polskiego Związku Filatelistów wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Gliwicach organizuje wernisaż filatelistyczny. Wernisaż czynny będzie w okresie od 9-30 października br., a jego hasło przewodnie to "Filatelista - kolekcjoner to człowiek szczęśliwy. Prezentowane będą walory filatelistyczne i numizmatyczne.

Otwarcie wernisażu nastąpi 9 październik 2018 r. o godz. 17 w Sali wystawienniczej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach, mieszczącej się przy pl. Inwalidów Wojennych.

Prezentowane zbiory filatelistyczne jak i numizmatyczne pokazują piękno otaczającego nas świata kultury, techniki, sztuki, sposób na zagospodarowanie wolnego czasu. Planowana jest również, poza uroczystym otwarciem wystawy w obecności wystawców, dodatkowa prelekcja multimedialna, otwarta dla publiczności, na temat prezentowanych zbiorów oraz wręczenie medalu "Rowlanda Hilla" ustanowionego przez Zarząd Główny dla osób fizycznych i osób prawnych nie będących członkami PZF w tym wypadku dla Dyrekcji Miejskiej Biblioteki Publicznej Gliwice.

Ważnym i trwałym śladem proponowanej wystawy, a zarazem pamiątkami ze spotkania są jak zawsze karnet wystawy, wydany w formie książeczki, okolicznościowy datownik pocztowy stosowany w Urzędzie Pocztowym Gliwice 1, znaczek personalizowany, kryształowy medal wernisażu na którym uwidoczniony będzie datownik pocztowy.

Informację przekazał:
Krystian Szejka
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.